TEEN(net) - projekt dotyczący wpływu social mediów na dzisiejsze społeczeństwo

Bez tytułu

Redakcja

9 października, 2023

Media społecznościowe pierwotnie miały służyć komunikacji, jednak obecnie są także źródłem informacji oraz rozrywki. Coraz więcej ludzi zaniedbuje obowiązki, naukę, pracę, czy relacje na rzecz korzystania z nich.

TEEN(net) to projekt, założony przez grupę licealistek, którego celem jest uświadamianie, jak poważny wpływ na życie dzisiejszego społeczeństwa ma internet. 

-Analizujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki użytkowania mediów społecznościowych przez młodych ludzi.
Rozważymy problem na płaszczyznach takich jak: edukacja, zdrowie oraz relacje międzyludzkie. Nasze działania kierujemy głównie do nastolatków, ale także do wszystkich, czynnie korzystających z Internetu. Wierzymy, że zrozumienie wpływu mediów społecznościowych na młodzież prowadzi do świadomego i odpowiedzialnego korzystania z tych platform - piszą założycielki projektu.

W ramach projektu licealistki zamierzają przeprowadzić cykl wydarzeń publicznych w formie prelekcji, wykładów, oraz aktywnie działać w social mediach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszają na profile w mediach społecznościowych, na których będą pojawiać się różne ciekawe informacje oraz konkursy!

Instagram: https://instagram.com/teen_net_zzt?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61551770106120

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 45.7µg/m3 PM2.5: 38.2µg/m3