Szymon Michałek z poparciem Polski 2050 Szymona Hołowni

IMG 20240130 152604
Kastelik

Szymon Kastelik

31 stycznia, 2024

Polska 2050 Szymona Hołowni oraz Ślonzoki Razem popierają Szymona Michałka w nadchodzącym wyścigu o fotel prezydenta Chorzowa. W "drużynie" Michałka znalazło się też miejsce dla przedstawicielki Ruchu Autonomii Śląska oraz byłych działaczy PiS i KO.

Michał Gramatyka, poseł i wiceminister cyfryzacji w imieniu Polski 2050 Szymona Hołowni ogłosił poparcie dla kandydatury Szymona Michałka. To znany w Chorzowie społecznik, organizator sektora rodzinnego Ruchu Chorzów, który od wielu lat "walczy" o nowy stadion dla swojego klubu. Jest znanym w mieście krytykiem aktualnego prezydenta Andrzeja Kotali i popierających go radnych.

- Problemów w Chorzowie jest więcej niż stadion - zauważa Michałek, którego celem jest, żeby Chorzów nie tracił już mieszkańców oraz przyciągał do siebie ludzi młodych i inwestorów. 

- Stawiamy sobie bardzo ambitne cele - komentuje Szymon Michałek. - Musimy zaopiekować się seniorami, ale chciałbym też, żeby Chorzów odmłodniał. Musimy traktować inwestorów poważne - dodaje. 

Polska 2050 popiera Michałka

Szymon Michałek przystępuje do wyborów samorządowych z poparciem Polski 2050 Szymona Hołowni i Ślonzoków Razem.

- Szymon Michałek jest kandydatem, który słucha ludzi. Dla którego istotne jest to co mówi się na dole, dla którego istotni są Chorzowianki i Chorzowianie - ocenia Michał Gramatyka. 

Na listach do Rady Miasta pod szyldem Michałka będzie Jolanta Keler z Polski 2050 Szymona Hołowni. Ponadto jego "drużynę" tworzą też:

  • Wojciech Ahnert radny miasta Chorzów

  • Izabela Nowak Ruch Autonomii Śląska

  • Sylwia Gros Browarska

  • Sławomir Kordela

ZOBACZ WIĘCEJ: 

IMG 20240130 150351

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.1µg/m3 PM2.5: 9.3µg/m3