Prezydent Bielska-Białej zarejestrował lokalny komitet wyborczy

Jaroslaw klimaszewski prezydent

Redakcja

31 stycznia, 2024

Można uznać, że oficjalnie kampania do wyborów samorządowych ruszyła w Bielsku-Białej. Prezydent miasta poinformował, że jako pierwszy zarejestrował swój lokalny komitet. 

Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Klimaszewskiego - tak nazywa się lokalny komitet prezydenta Bielska-Białej, który został zarejestrowany w związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi. 

- Jako pierwsi w mieście – zarejestrowaliśmy w delegaturze Krajowego Biura Wyborczego mój lokalny komitet – KWW Jarosława Klimaszewskiego. Już wkrótce przekażę Wam więcej szczegółów oraz przedstawię kandydatów, a już teraz zobaczcie, jak wygląda logotyp komitetu - poinformował prezydent Bielska-Białej. 

Jarosław Klimaszewski urodził się w 1970 roku w Bielsku-Białej. Jest żonaty i ma trójkę dzieci – Karolinę, Jakuba i Ryszarda. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego imienia Stefana Żeromskiego w Bielsku- Białej. Ukończył psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz ekonomię w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej a także studia MBA na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Wieloletni prezes spółki „Bezalin”, prezes Stowarzyszenia „Region Beskidy”, prezes Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego „Aglomeracja Beskidzka”, członek zarządu Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, wiceprzewodniczący zarządu Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski, prezes OSP w Bielsku-Białej, honorowy członek Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego.

Działalność samorządowa

Radny Rady Miejskiej Bielska-Białej przez 12 lat: w kadencji 2010-2014 był jej wiceprzewodniczący, a w kadencji 2014-2018 przewodniczącym.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 22.5µg/m3 PM2.5: 18.6µg/m3