Do świąt Bożego Narodzenia pozostały już tylko 2 tygodnie. Ale już w wielu miejscach naszego regionu można poczuć świąteczną atmosferę. Tak jest w Bytomiu, gdzie trwa jarmark. Jednak dzisiaj w tym mieście będzie świątecznie do potęgi.
A wszystko z powodu specjalnej akcji RMF FM, który przyjedzie dzisiaj do Bytomia swoim bożonarodzeniowym konwojem. Mieszkańcom rozdawane będą choinki, a ponadto wystąpi muzyczna gwiazda.
W Bytomiu świąteczne drzewka rozdawane będą w poniedziałek od godz. 9 na Rynku. Tam też na wszystkich mieszkańców czekać będą dodatkowe atrakcje, m.in. przysmaki kuchni małopolskiej.
Gwiazdą specjalną w Bytomiu będzie Michał Szczygieł, finalista programu „The Voice of Poland”, autor takich hitów jak „Nic tu po mnie”, „Spontan” i „Adrenalina”. Dla mieszkańców to też szansa, żeby powiedzieć kilka swój na antenie RMF FM.
Akcję „Choinki pod choinkę” RMF FM organizuje od 2000 roku.