Sprawdź wyniki I kolejki lig okręgowych!

Ligi nizsze
Jakub Kuzdzal foto autorzy

Jakub Kużdżał

28 lipca, 2020

W miniony weekend wystartowały rozgrywki ligi okręgowej w naszym województwie. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów pierwszej kolejki ze wszystkich grup. W jednym miejscu bez konieczności odwiedzania różnych portali.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - I (Bytom)

Olimpia Boruszowice - pauza    
Czarni Kozłowa Góra 0-2 Sokół Orzech
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 1-1 Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice 1-2 Orzeł Miedary
Unia Strzybnica 2-3 Górnik Bobrowniki Śląskie

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - II (Zabrze)

KS 94 Rachowice 1-1 Przyszłość Ciochowice
Gwiazda Chudów 4-0 Burza Borowa Wieś
Sośnica Gliwice 1-0 ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice 3-2 Concordia Knurów
Tęcza Wielowieś 0-5 Piast II Gliwice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska II - I (Częstochowa-Lubliniec)

Sparta Szczekociny 0-0 Grom Cykarzew
Stradom Częstochowa 1-2 Gmina Kłomnice
Warta Mstów 3-3 Orzeł Kiedrzyn
Lotnik Kościelec 3-1 Piast Przyrów
Unia Rędziny 1-2 Zieloni Żarki

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska II - II (Częstochowa-Lubliniec)

Olimpia Truskolasy 0-3 MLKS Woźniki
KS Panki 5-1 Unia Kalety
Sparta Lubliniec 1-3 Amator Golce
Promień Glinica 1-1 Jedność Boronów
Pogoń Kamyk 1-0 Liswarta Krzepice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska IV - II (Sosnowiec)

Niwy Brudzowice 2-1 Górnik Piaski
Unia Ząbkowice vs Górnik Wojkowice - mecz odbędzie się 29 lipca, 18:00
Błękitni Sarnów 1-3 Zagłębie II Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik 2-2 Tęcza Błędów
Ostoja Żelisławice 2-3 Źródło Kromołów

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska IV - I (Katowice)

Naprzód Lipiny 0-4 Podlesianka Katowice
Sparta Katowice 3-0 MK Górnik Katowice
Górnik 09 Mysłowice 4-2 Orzeł Mokre
Wawel Wirek vs Pogoń Imielin, mecz odbędzie się 5 sierpnia, 18:00
GKS II Katowice    - pauza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie vs Urania Ruda Śląska, mecz odbędzie się 28 lipca, 18:00

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska V - II (Bielsko-Biała-Tychy)

GTS Bojszowy 2-1 KS Bestwinka
LKS Bestwina 3-0 Pionier Pisarzowice
Pasjonat Dankowice 4-0 Piast Bieruń Nowy
Sokół Wola 1-9 MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice 3-0 Przełom Kaniów

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska VI - I (Skoczów)

LKS Pogórze 1-1 Olimpia Goleszów
WSS Wisła 3-1 Wisła Strumień
Cukrownik Chybie 1-6 Beskid 09 Skoczów
LKS 99 Pruchna 0-2 Błyskawica Drogomyśl
Tempo Puńców 2-1 Spójnia Zebrzydowice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska VI - II (Żywiec)

Podhalanka Milówka - Pauza    
Góral Istebna 0-4 Soła Rajcza
LKS Ujsoły 0-3 Skałka Żabnica
Metal Węgierska Górka 2-3 Bory Pietrzykowice
Czarni-Góral Żywiec 1-2 Koszarawa Żywiec



Źródło: 90minut.pl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

5 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.5µg/m3 PM2.5: 5.1µg/m3