Spotkanie otwarte Morawieckiego w Mysłowicach

Mmorawieckipis

Redakcja

4 października, 2023

Mateusz Morawiecki po konwencji PiS-u w katowickim Spodku, wróci do swojego okręgu wyborczego w najbliższą sobotę. W Mysłowicach odbędzie się spotkanie otwarte z premierem Polski. 

Spotkanie otwarte z Mateuszem Morawieckim zaplanowane zostało na 7 października godzinę 18:00. Odbędzie się w budynku Centralnego Muzeum Pożarnictwa przy ul. Stadionowej. 

Będzie to jedno z najbardziej kluczowych wydarzeń, ponieważ 7 października to ostatnia sobota wyborcza. Pamiętajmy, że tydzień później, dzień przed wyborami, będziemy mieli ciszę wyborczą. 

- Polska jest jedna i zmienia się na lepsze dzięki inwestycjom realizowanym przez rząd PiS! - czytamy w opisie wydarzenia. 

Poprzednie spotkania otwarte Morawieckiego podczas trwającej kampanii pokazały, że możemy spodziewać się kolejnych... ataków w kierunku Donalda Tuska i Koalicji Obywatelskiej. Prawo i Sprawiedliwość (co udowodniła konwencja w Spodku) w ostatnich dniach kampanii stawia raczej na spolaryzowanie wyborców i udowodnienie, że Donald Tusk ma zaszkodzić Polsce. 

fot. screen PiS

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 31.7µg/m3 PM2.5: 25.5µg/m3