SnowFest 2023 w Szczyrku! Adrenalina, muzyka i gorąca zabawa [WIDEO]

IMG 20230304 213745

Redakcja

6 marca, 2023

Za nami jubileuszowa, 10. edycja SnowFest Festival. Ponownie pod skoczną Skalite w Szczyrku fani dobrej muzyki i zimowego szaleństwa bawili się przez dwa dni. Pomimo niskiej temperatury i śniegu, Szczyrk w miniony weekend był na pewno najgorętszym miejscem w Polsce.

SnowFest 2023 w Szczyrku - zobacz wideo:

W trakcie 2-dniowego SnowFest Festival na sześciu uzupełniających się scenach muzycznych: Main Stage, Tent Stage, Betclic Stage, Blonde Music Bar, Scenie Jelenia oraz Freezone Stage uczestnicy festiwalu usłyszeli ponad 50 wykonawców. Uczestników rozgrzali czołowi reprezentanci gatunków od elektroniki, aż po hip-hop, w tym m.in. Pendulum, Dimension, Goldie, Digitalism, Fisz Emade Tworzywo, Bass Astral, An On Bast, asthma, Catz `n Dogz, Rysy, Last Robots, Ros Addiction & MC Conrad.

Festiwal to również sportowe emocje na najwyższym poziomie. Adrenaliny nie brakowało. SnowFest Games Accelerated by Taycan organizowanych tuż pod skocznią Skalite. Jeden z największych i najbardziej widowiskowych eventów feestyle'owych w tej części Europy już klasycznie przyciągnął czołówkę polskiej sceny snowboardowej oraz freeski.

Nie zabrakło także dobrego jedzenia oraz wyśmienitych napoi. Zarówno w piątek, jak i w sobotę zabawa trwała do samego rana, a prawdziwe tłumy obserwowały jak najlepsi z najlepszych zaginają czasoprzestrzeń na nartach i snowboardzie. 

IMG 20230304 221230

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 34.4µg/m3 PM2.5: 27.2µg/m3