Śmiertelny wypadek w powiecie cieszyńskim. Nie żyje 40-latek

fot. KPP w Cieszynie

Redakcja

9 stycznia, 2023

Policjanci z cieszyńskiej drogówki wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem we Frelichowie (gm. Chybie). W zdarzeniu zginął 40-letni mężczyzna, natomiast pasażer pojazdu został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło 8 stycznia tuż przed 19.00 na ulicy Jesionowej we Frelichowie. Policjanci, którzy dotarli na miejsce zdarzenia jako pierwsi, rozpoczęli resuscytację poszkodowanego kierowcy, a następnie ich czynności przejęli strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej. Policjanci, po przeanalizowaniu śladów w miejscu wypadku stwierdzili, że w samochodzie znajdował się jeszcze pasażer, którego nie było na miejscu zdarzenia. 

-Mundurowi sprawdzili teren wokół. Kilkadziesiąt metrów dalej znaleźli rannego 37-latka, który uskarżał się na ból nogi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala - relacjonuje cieszyńska policja. 

Policjanci ustalili, że kierujący hyundaiem 40-latek, jadąc w kierunku Zarzecza, z nieustalonych przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Niestety, kierowca pojazdu zginął na miejscu, pomimo długiej walki ratowników o jego życie. 

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci prowadzili oględziny związane z zabezpieczeniem śladów kryminalistycznych. Mundurowi ustalają wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

fot. KPP w Cieszynie

powiązane artykuły:

41 729793
Lokalne 21 października, 2022

Cieszyńskim policjantom, udało się zatrzymać kierowcę opla po szaleńczym pościgu ulicami miasta. Pod

Wypadek
Wiadomości 5 grudnia, 2022

Kolejny wypadek na torach z udziałem osoby pieszej w województwie śląskim. Do zdarzenia doszło w

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.3µg/m3 PM2.5: 14.0µg/m3