SILENT DISCO po raz pierwszy w Sosnowcu. To będzie bardzo głośna cisza!

Silent disco sosnowiec

Redakcja

10 czerwca 2024

Wyjątkowa impreza na rozpoczęcie wakacji w Sosnowcu! 21 czerwca w Parku Sieleckim odbędzie się Silent Disco! Będzie to pierwsza taka impreza w mieście.

- Silent disco to wyjątkowy rodzaj imprezy, na której muzyka jest odtwarzana przez słuchawki bezprzewodowe zamiast tradycyjnych głośników. Uczestnicy zakładają słuchawki, na których mogą słuchać różnych kanałów muzycznych, wybierając ten, który im najbardziej odpowiada – tłumaczy Piotr Pluta, kierownik Referatu Promocji i Konsultacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu, który dzięki głosowaniu w 2023 r. trafił do realizacji.

Impreza przeznaczona dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży, która tego dnia zakończy rok szkolny. - Na środku placu w Parku Sieleckim stanie duży namiot z oświetleniem w środku którego odbędzie się wydarzenie. Na uczestników czeka 400 par słuchawek, zagra dla Was trójka DJ-ów. Słuchawki otrzymuje się przy wejściu do namiotu i oddaje przy wyjściu. Oczywiście wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy nie tylko uczniów, którzy właśnie tego dnia zakończą rok szkolny – zachęca Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Dodatkowo dla uczestników dostępna będzie ministrefa relaksu oraz fotobudka 360 stopni. Początek imprezy godz. 18.00. Zakończenie planowane jest na godz. 24.00.

powiązane artykuły:

Loteria pit w sosnowcu
Lokalne 5 czerwca 2024

Już po raz ósmy Sosnowiec zaprasza mieszkańców płacących podatki w swoim mieście do udzia

Swieto drzewa w sosnowcu 2022
Lokalne 17 maja 2024

- Tym razem wśród drzew zdecydowanie dominują rośliny liściaste. W sumie pojawi się

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.3µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3