Schowany pod foodtruckiem na katowickim rynku. Chciał uniknąć więzienia

Poszukiwany schował się pod foodtruckiem

Redakcja

17 marca, 2023

Poszukiwany listem gończym, aby uniknąć zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, schował się przed policjantami pod foodtruckiem na katowickim rynku. Kryjówka okazała się mało skuteczna. Mężczyzna został już osadzony w zakładzie penitencjarnym, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Na Alei Korfantego w Katowicach, policjanci zauważyli mężczyznę, który nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i przeszedł przez jezdnię na czerwonym świetle. Kiedy podeszli do niego, aby go wylegitymować w związku z popełnionym wykroczeniem drogowym, mężczyzna zaczął uciekać. 

-Pobiegł w stronę mobilnych punktów gastronomicznych, które były ustawione na katowickim rynku. Policjanci ruszyli za uciekającym w pościg. Kiedy uciekający zorientował się, że nie ma szans na ucieczkę, postanowił ukryć się pod jednym z foodtrucków-relacjonuje policja. 

To jednak nie pomogło mu w uniknięciu konsekwencji prawnych, gdyż policjanci szybko zlokalizowali miejsce jego ukrycia. 

-Podczas policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna uciekał, gdyż był poszukiwany od grudnia 2022 roku przez Sąd Rejonowy w Gliwicach-podała KMP w Katowicach. 

24-letni mieszkanie Mysłowic został już osadzony w zakładzie penitencjarnym, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy za przestępstwo popełnione w 2021 roku. Mężczyzna został również ukarany dwoma mandatami karnymi o łącznej kwocie 700 za przejście na czerwonym świetle, a także za niestosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.

powiązane artykuły:

42 643420
Lokalne 26 stycznia, 2021

Policjanci z częstochowskiego Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób po raz kolejny udowodnili, że

Csm csm police 4261182 1920 601c3783ba 2d8f41adab
Lokalne 27 października, 2020

Pszczyńscy policjanci weszli do mieszkania poszukiwanej listem gończym kobiety. 29-latka od pewnego

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 34.2µg/m3 PM2.5: 27.2µg/m3