Sanah i Chivas otwierają plejadę gwiazd na śląskim festiwalu!

High festival 2024

Redakcja

7 czerwca 2024

High Festival to wyjątkowy cykl letnich festiwali, który wpisuje się w mapę wydarzeń o randze tych, których nie powinno się pominąć, jeśli trzyma się rękę na muzycznym pulsie. Jego sierpniowe wydanie zawita 15 i 16 sierpnia na chorzowskim Stadionie Śląskim.

Fanów muzyki czekać będą dwa dni wypełnione pełnowymiarowymi koncertami największych gwiazd polskiej sceny, wśród których nie zabraknie również czołowych przedstawicieli sceny hip hopowej. Do Chorzowa w długi sierpniowy weekend przyjadą między innymi Sanah i Chivas, a to dopiero początek festiwalowych ogłoszeń. Organizatorzy zapowiadają, że kolejne asy trzymają jeszcze w rękawie.

„Dla naszego festiwalowego lineup'u naprawdę warto przyjechać w sierpniu na Stadion Śląski" – zachęca Marcin Bachara, producent i pomysłodawca High Festival, z agencji High Events. 
„Zaprosiliśmy na naszą scenę plejadę najlepszych wykonawców. Na razie ujawniamy dwoje z nich, czyli Sanah i Chivasa, czyli jak zawsze zaczynamy od trzęsienia ziemi. Ich koncerty to niesamowity artyzm, energia ale i profesjonalizm"

Muzyczny eklektyzm, atmosfera festiwalowego miasteczka, scena godna największych imprez muzycznych w Polsce, to tylko część atrakcji, które zaserwuje przyjezdnym High Festival Silesia.

„Jestem przekonany, że polski rynek muzyczny ma wiele do zaoferowania słuchaczom. Jest różnorodny, oryginalny, rozwijający się, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pracując od lat z artystami, przekonałem się, że muzyka umie zmieniać świat, łączy pokolenia, kumuluje pozytywne emocje." – dodaje Marcin Bachara.

Na wszystkich fanów dobrych dźwięków czeka solidna porcja doskonałej muzyki.

Koniecznie wpiszcie High Festival do swojego kalendarza, bo oto wyrasta kolejny mocny punkt na festiwalowej mapie Polski!

powiązane artykuły:

Gala muzyki filmowej spodek
Kultura 13 czerwca 2024

Październik 2024 ponownie wypełni się muzyką z największych hitów z wielkiego ekranu. Rok po

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

29 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.1µg/m3 PM2.5: 13.2µg/m3