Rzeczniczka WPR Katowice groziła dyrektorowi? Pach: Nie pozwolę się zastraszać

Lukaszpach
Kastelik

Szymon Kastelik

10 marca, 2022

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach żegna się z Iwoną Wronką – dotychczasową rzeczniczką prasową tej instytucji. Podczas kłótni pani Iwona miała zagrozić dyrektorowi Łukaszowi Pachowi, że zniszczy go w mediach. Była rzeczniczka twierdzi, że nie groziła dyrektorowi oraz przeprosiła go po wszystkim.

9 marca rzeczniczka prasowa Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego Iwona Wronka weszła do gabinetu dyrektora placówki Łukasza Pacha. Między nimi wywiązała się kłótnia. Jak twierdzi Łukasz Pach, dotychczasowa rzeczniczka prasowa miała zagrozić mu, że „zniszczy go w mediach” i oczerni przed wszystkimi.

Nasza współpraca z panią Iwoną nie poukłada się. I kiedy powstaje nieprzyjemna sytuacja typu zastraszenia mnie, to nie mogę stać obok tego. Nikomu nigdy w życiu krzywdy nie zrobiłem. I zawsze staram się wszystkim pomagać. Ale nie pozwolę się zastraszać – mówi dyrektor WPR w Katowicach, Łukasz Pach.

Iwonka Wronka potwierdza, że doszło do kłótni, ale wydźwięk jej słów był zupełnie inny. – Po wszystkim przeprosiłam pana Pacha w dwóch sms-ach – stwierdza Iwona Wronka.

W sms-ach czytamy, że Wronka przeprosiła dyrektora Pacha i przyznała, że niepotrzebnie uniosła się podczas ich rozmowy. Wronka dodaje, że nie może pracować „w takim chaosie”. Poinformowała dyrektora WPR-u o tym, że złoży wypowiedzenie.

Łukasz Pach przekazał, że Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach rozstaje się z Iwoną Wronką w trybie natychmiastowym – Z winy pracownika – dodaje dyrektor.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 56.3µg/m3 PM2.5: 50.4µg/m3