Ruda Śląska: konkurs piosenki i pieśni patriotycznej w formie online

Z piosenka do wolnosci logo 450

Redakcja

21 października 2020

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej organizuje po raz kolejny Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej „Z Piosenką do Wolności" pod patronatem Prezydent Miasta Ruda Śląska Grażyny Dziedzic.

Celem konkursu jest pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu oraz utrwalanie postaw patriotycznych mieszkańców Górnego Śląska. Projekt skierowany jest do młodzieży w wieku 13-26 lat - solistów oraz duetów i zespołów wokalnym (maks. do 5 osób). W tym roku ze względu na pandemię konkurs będzie miał nieco inny przebieg - zgłoszenia będą przyjmowane w formie nagrań do dnia 26 października 2020 r. na adres email: sekretariat@mckrudasl.pl.

Przesłuchania konkursowe nadesłanych materiałów odbędą się w terminie: 27-29 października 2020 natomiast ogłoszenie listy laureatów - 30 października 2020 na stronie MCK.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej, planowany wcześniej na 4 listopada br. koncert finałowy nie odbędzie się. Dokonania laureatów zaprezentowane zostaną on-line na stronie MCK w Rudzie Śląskiej.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 16.6µg/m3 PM2.5: 14.6µg/m3