Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Zabrzu. Już za kilka dni druga edycja MotoStrefy Tourist

Rozpoczecie sezono motocyklowego

Redakcja

1 kwietnia 2024

Wraz z nadejściem wiosny Miasto Zabrze zaprasza w sobotę, 6 kwietnia, na drugą edycję MotoStrefy Tourist, czyli rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Zabrzu. MotoStrefa będzie imprezą towarzyszącą Międzynarodowym Targom Turystki Przemysłowej. Tego dnia uczestnicy spotykają się na promenadzie Areny Zabrze przy ul. Roosevelta 81, o godz. 10.00, a parada ruszy 30 minut później. Wydarzenie odbywa się pod patronatem prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik.

MotoStrefa Tourist to parada motocyklowa, która odwiedzi najciekawsze atrakcje szlaku turystyki przemysłowej ulokowane w Zabrzu. W trakcie imprezy uczestnicy będą mieli odwiedzić między innymi Strefę Carnall. 

Impreza otwarta jest dla wszystkich miłośników jednośladów – bez względu na ich wiek, pojemność silnika, moc oddaną na koło czy wreszcie motocyklowy staż samych jeźdźców!

Po powrocie czeka na uczestników moc atrakcji w ramach Międzynarodowych Targów Turystki Przemysłowej – cały szereg atrakcyjnych stanowisk, w tym gastronomicznych. Wstęp jest bezpłatny.

powiązane artykuły:

41 773262
Lokalne 29 sierpnia 2023

Policjanci na motocyklach ruszyli w pościg za motocyklistą, który nie stosował się do znaków drog

45 805473
Lokalne 28 marca 2024

Jechał przez miasto na motocyklu bez badania technicznego i ubezpieczenia. Sam nie posiadał upraw

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 18.4µg/m3 PM2.5: 16.1µg/m3