Remont Bytomskiej w Świętochłowicach. Zmiany dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

Tresa

Redakcja

28 października, 2022

W dniu 3.11.2022 r. planowane jest rozpoczęcię remontu nawierzchni ulicy Bytomskiej w Świętochłowicach na odcinku między skrzyżowaniami z ul. Chorzowską i ul. Krasickiego. Wprowadzone zostaną trasy objazdowe oraz zmiany w komunikacji miejskiej.

W związku z remontem nawierzchni ul. Bytomskiej w Świętochłowicach występować będą utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Od 3 do 9 listopada 2022 r. wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej:

  • Trasa linii 102 w kierunku przystanku Chropaczów Wiślan: Piaśniki Szkoła (stanowisko obsługiwane w zmienionej lokalizacji na ul. Korfantego przed skrzyżowaniem z ul. Zubrzyckiego) 

Z obsługi wyłączony zostanie przystanek Piaśniki Skrzyżowanie.

  • Trasa linii autobusowej 102 w kierunku przystanku Piaśniki Szkoła-bez zmian. Przystanek Piaśniki Szkoła  obsługiwany będzie w zmienionej lokalizacji na ul. Korfantego przed skrzyżowaniem z ul. Zubrzyckiego. 

Ponadto, z uwagi na informację Szkoły podstawowej Nr 1 w Świętochłowicach o dniach wolnych od zajęć dydaktycznych, zawieszone zostanie kursowanie linii autobusowej 102 w dniu 10 listopada 2022 r.

Konieczne będzie również wprowadzenie tras objazdowych dla samochodów:

  • Ruch w kierunku ul. Chorzowskiej i Bytomia zostanie utrzymany. Natomiast relacja w stronę dzielnicy Centrum odbywać się będzie ulicami Chorzowską, Korfantego i Krasickiego.

Planowany termin zakończenia prac to 10.11.2022 r.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

5 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.5µg/m3 PM2.5: 7.1µg/m3