Rammstein zagra na Stadionie Śląskim

Redakcja

1 września, 2022

Na tą informację z niecierpliwością czekali fani zespołu. Rammstein ogłosił swoją przyszłoroczną europejską trasę, w ramach której zagra także na Stadionie Śląskim! Koncert odbędzie się 30 lipca przyszłego roku.

Grupa ogłosiła właśnie swoje plany koncertowe na przyszły rok. Trasa obejmie m.in.: Wilno, Helsinki, Monachium, Madryt, Lizbonę, Padwę, Budapeszt, Berlin, Paryż, Wiedeń, Brukselę i właśnie Chorzów. Będzie to jedyny koncert w ramach tej trasy w Polsce. 

Fani już mogą szykować portfele, bo sprzedaż biletów na lipcowy koncert ruszy już 8 września o godzinie 10:00, ale 48h wcześniej wejściówki będą mogli nabyć członkowie fanclubu LIFAD. Każdy klient LIFAD może kupić maksymalnie dwa bilety na koncert w przedsprzedaży.

W Kotle Czarownic zespół wystąpi 30 lipca 2023 roku. Ci, którzy widzieli już stadionowe koncerty Rammsteina wiedzą. że spodziewać się można nie tylko uczty muzycznej, ale i wizualnego pokazu w wielkim stylu. Z pewnością nie zabraknie płomieni na scenie, która czasami góruje nad dachem stadionu. Z pewnością ten koncert zapadnie w pamięć wszystkim, którzy zdążą kupić bilety. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.3µg/m3 PM2.5: 10.6µg/m3