Przedstawiciele Kolei Śląskich wzięli udział w spotkaniu sygnatariuszy Partnerstwa na rzecz dostępności

Dostępność foto KŚ

Redakcja

25 maja 2023

23 maja br. przedstawiciele Kolei Śląskich wzięli udział w spotkaniu sygnatariuszy Partnerstwa na rzecz dostępności. To wydarzenie, które promuje i wspiera działania mające na celu zwiększenie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.

23 maja br. w Warszawie odbyło się spotkanie sygnatariuszy Partnerstwa na rzecz dostępności. W spotkaniu, oprócz m.in. przedstawicieli: Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, sektora prywatnego, organizacji pozarządowych, wzięli także udział przedstawiciele Kolei Śląskich: Prezes Zarządu Patryk Świrski oraz ekspert ds. dostępności Tomasz Hupało.

Warto w tym miejscu dodać, że spotkania sygnatariuszy Partnerstwa na rzecz dostępności organizowane są w ramach projektu SUCCESSIBILITY zapewnienie koordynacji rządowego programu Dostępność Plus.

Udział w tego rodzaju wydarzeniach stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. Dzielenie się wiedzą różnych podmiotów , dla których wspólnym celem jest rozwijania dostępności i podnoszenie jakości życia osób ze szczególnym i potrzebami w Polsce, to dla nas wszystkich cenne informacje.

powiązane artykuły:

Kolejesl
Lokalne 25 maja 2023

Zbliża się weekend i zapewne część osób zamierza wybrać się do Beskidu Śląskiego. Koleje Śląskie

54 758761
Lokalne 19 maja 2023

Policjanci pszczyńskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei i prze

KŚ foto
Lokalne 15 maja 2023

W dniu 06.04.2023 Urząd Transportu Kolejowego opublikował coroczny raport podsumowujący punktualn

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

28 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.2µg/m3 PM2.5: 10.8µg/m3