Prace przy sygnalizacjach świetlnych w Bytomiu. Możliwie utrudnienia drogowe

Sygnalizacja swietlna

Redakcja

24 listopada, 2023

W sobotę 25 listopada między 6:00 a 16:00 mogą wystąpić utrudnienia drogowe w związku z pracami przy sygnalizacjach świetlnych na skrzyżowaniu pl. Michała Wolskiego, Zabrzańskiej, Jagiellońskiej i Miarki oraz Zabrzańskiej i Łagiewnickiej. Z kolei od 6:00 do 14:00 będą trwały prace na skrzyżowaniu ul. Świętochłowickiej i Ostatniej w Łagiewnikach.

Na skrzyżowaniu pl. Michała Wolskiego, Zabrzańskiej, Jagiellońskiej i Miarki oraz Zabrzańskiej i Łagiewnickiej firma ZIR W. Sylwestrzak i Spółka - Spółka Jawna będzie realizowała prace związane z wymianą sterowników, a sygnalizacje świetlne będą w okresie prac wyłączone. 

Z kolei na skrzyżowaniu ul. Świętochłowickiej i Ostatniej w Łagiewnikach będą trwały prace związane z naprawą pętli indukcyjnej znajdującej się w nawierzchni jezdni.

Prace będą realizowane tylko przy sprzyjających warunkach atmosferycznych /brak opadów atmosferycznych/. Kierowców prosi się o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu w czasie prowadzonych prac.

powiązane artykuły:

D4 N 3948 kopia
Lokalne 27 października, 2023

Po 15 miesiącach prac budowlanych na ul. Piekarskiej w Bytomiu, w sobotę 28 października na tory

Przebudowa Piłsudskiego Bytom
Lokalne 19 października, 2023

Ruszają prace związane z przebudową ulicy Piłsudskiego na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Piekars

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.4µg/m3 PM2.5: 10.6µg/m3