Powiększenie Strefy Płatnego Parkowania w Bytomiu. Pracownicy MZDiM zapytają mieszkańcow o opinię

105282121 3070270579723870 2306724207667611952 n

Redakcja

6 października 2022

W dniach 6 i 7 października pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Bytomiu przeprowadzą badanie ankietowe wśród mieszkańćow, w sprawie poszerzenia Strefy Płatnego Parkowania w Śródmieściu.

Jak podało Miasto, w ostatnich miesiącach do Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów wpłynęły trzy wnioski podpisane przez bytomian w sprawie poszerzenia Strefy Płatnego Parkowania w Śródmieściu. 

Teraz pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów przeprowadzą badanie ankietowe, które będą dotyczyły obszarów przy ul. Rostka (odcinek od Miarki do zakrętu przy torach kolejowych) i ul. Katowickiej (odcinek od ul. Korfantego do Matejki), ul. Kasperka i ul. Piłsudskiego (odcinek od ul. Piekarskiej do Kasperka), oraz placu Rodła.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy złożyli wnioski z podpisami kilkudziesięciu osób o poszerzenie Strefy Płatnego Parkowania w trzech obszarach Śródmieścia, poprosimy mieszkańców i użytkowników drogi o opinię. Dzięki temu pozyskamy pełniejszą wiedzę dotyczącą parkowania w tych rejonach”

mówi zastępca prezydenta Bytomia Michał Bieda.

Pracownicy MZDiM będą pytać m.in. sposób poruszania się po Śródmieściu, o częstotliwość parkowania, dostępność miejsc postojowych, ilość czasu potrzebną do znalezienia miejsca postojowego oraz opinię o rozszerzeniu Strefy Płatnego Parkowania.

Źródło: UM Bytom

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.9µg/m3 PM2.5: 4.3µg/m3