Potrącił go samochód, dostał mandat i wylądował w więzieniu

41 781500

Redakcja

19 października, 2023

37-latek najpierw przez własną nieuwagę został potrącony przez samochód, za co został ukarany wysokim mandatem karnym, następnie trafił do zakładu karnego...

Ten dzień długo będzie wspominał 37-letni mężczyzna i zapewne nie zaliczy go do najszczęśliwszych. Wszystko rozpoczęło się chwilę przed godziną 15-tą w Cieszynie na ulicy Bielskiej. Służby ratownicze zostały wezwane do zdarzenia drogowego, które dotyczyło potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Poszkodowany pieszy doznał urazu nogi, pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia udzielili mu ratownicy medyczni.

-Pieszy został potracony przez kierującego toyotą w momencie, gdy ten nagle wtargnął na jezdnię wprost przed nadjeżdżający samochód. Dodać w tym miejscu należy, że całe zdarzenie miało miejsce poza przejściem dla pieszych. Zarówno kierowca jak i pieszy byli trzeźwi - relacjnuje policja.  

37-latek za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, został ukarany wysokim mandatem karnym. Ale na tym nie koniec jego kłopotów…

-Mundurowi ustalili, że 37-latek bez stałego miejsca zamieszkania był poszukiwany przez policję w Żorach, a na mocy decyzji Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej miał trafić do Zakładu Karnego w Raciborzu - podała KPP w Cieszynie. 

Zgodnie z postanowieniem sądu wprost ze szpitala mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie „czeka” na niego kolejne postępowanie karne w związku z tym, że podczas zatrzymania policjanci ujawnili przy nim narkotyki.

powiązane artykuły:

415 211769
Lokalne 18 października, 2023

Cała historia brzmi absurdalnie, ale całe zdarzenie było prawdziwe. 3-latek potrącił swoją mamę s

58 769594
Lokalne 26 lipca, 2023

Mieszkaniec Siemianowic Śląskich potrącił policjanta i uciekł. Został jednak szybko schwytany. Ok

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 31.2µg/m3 PM2.5: 25.3µg/m3