Poszukiwany 37-latek wyłączył telewizor i udawał, że nikogo nie ma w mieszkaniu

66 758832

Redakcja

21 maja 2023

37-latek myślał, że jest sprytniejszy od wszystkich. Kiedy do drzwi mieszkania, w którym przebywał, zapukali policjanci, wyłączył telewizor i udawał, że nikogo nie ma.

Do drzwi poszukiwanego listem gończym 37-latka zapukali żorscy policjanci. Mężczyzna postanowił udawać, że go tam jednak nie ma. Kiedy funkcjonariusze zdecydowali się na siłowe wejście do mieszkania, 37-latek z obawy o swoje drzwi otworzył policjantom.

- 37-latek był poszukiwany do odbycia zasądzonej kary więzienia, związanej z wcześniejszymi przestępstwami o charakterze narkotykowym - informują służby. 

Chwilę przed tym, na klatce schodowej, w ręce policjantów wpadła 30-latka, poszukiwana do odbycia ponad kary 3 miesięcy więzienia za przestępstwa narkotykowe. I tym razem przy kobiecie mundurowi odnaleźli środki psychoaktywne.

Tylko w tym miesiącu żorscy policjanci zatrzymali między innymi 7 osób poszukiwanych na podstawie listów gończych, zrealizowali 14 nakazów doprowadzenia do zakładów karnych, celem odbycia zasądzonych kar, a także odnaleźli 1 osobę zaginioną.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

18 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 13.2µg/m3 PM2.5: 11.9µg/m3