Policjant odzyskał rower skradziony w 2016 roku!

Rowerchorzow

Redakcja

7 października, 2023

Najczęściej po 7 latach trudno odzyskać skradzioną rzecz. Ale jednak historia z Katowic udowadnia, że warto wierzyć do samego końca.

W 2016 roku mieszkanka Chorzowa padła ofiarą kradzieży. Kto "zawinął" jej ulubiony rower górski. Sprawa została oczywiście zgłoszona, ale często trudno w takich sytuacjach odnaleźć zgubę. W szczególności kiedy złodziej działał sprawnie.

Ale chorzowianka wcześniej zadbała o to, żeby "pomóc" trochę szczęściu. Jej rower był oznakowany. Miała też jego zdjęcia. Jednak lata mijały, a roweru nie udało się odzyskać.

Aż do teraz! Policjant z Komisariatu Policji VII w Katowicach w trakcie patrolu ul. Bocheńskiego zauważył mężczyznę, który poruszał się rowerem górskim. Z racji tego, że sezon rowerowy trwa nadal, funkcjonariusz postanowił skontrolować jednoślad. I musiał być nieźle zaskoczony swoim odkryciem.

Rower był oznakowany, więc policjant sprawdził go w systemie. Okazało się, że jest to ten sam rower górski, który został skradziony 7 lat temu w Chorzowie. Rower został zabezpieczony i oddany właścicielce, która również była zaskoczona odzyskaniem swojego mienia.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-4 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.5µg/m3 PM2.5: 29.9µg/m3