Policjanci z Czeladzi wyczuli zapach marihuany w jednym z mieszkań

36 762644

Redakcja

11 czerwca, 2023

Patrol czeladzkiej policji pojechał na wizytę domową w związku z niebieską kartą, a wrócił z pokaźnym zapasem nielegalnych substancji.

Policjanci pojechali na ulicę Legionów, aby udzielić asysty dzielnicowemu, chcącemu przeprowadzić wizytę domową w związku z procedurą Niebieskiej Karty. 

- Funkcjonariusze po wejściu do mieszkania od razu wyczuli roznoszący się tam charakterystyczny zapach marihuany. Na blacie kuchennym zauważyli również susz roślinny. W wyniku przeszukania, w którym uczestniczyła również przewodniczka z psem tropiącym z katowickiej komendy miejskiej Policji, mundurowi znaleźli marihuanę, 70 tabletek ecstasy oraz amfetaminę, z której można przygotować blisko 4 tysiące porcji dilerskich - relacjonuje policja.

32-latek oraz jego 25-letnia partnerka zostali zatrzymani, a następnie usłyszeli zarzuty. Są dobrze znani policji. Wobec mężczyzny będziński sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, natomiast kobietę objęto dozorem policyjnym. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.1µg/m3 PM2.5: 3.9µg/m3