Policja odnalazła zwłoki w samochodzie. Właściciel pojazdu odebrał sobie życie w mieszkaniu

Police 4338246 1920

Redakcja

17 sierpnia, 2022

Mieszkańcy osiedla Syberka skarżyli się na przykry zapach wydobywający się z auta i powiadomili policję, myśląc, że ktoś trzyma tam śmieci. Okazało się, że znajdują się tam zwłoki w stanie rozkładu, jednak to był dopiero początek makabrycznych odkryć.

Historia jak z filmu kryminalnego wydarzyła się wczoraj na osiedlu Syberka w Będzinie. Mieszkańcy jednego z bloków poskarżyli się na nieprzyjemny zapach w jednym z aut zaparkowanych pod blokiem, twierdząc, że ktoś trzyma tam śmieci. Na miejsce przyjechała policja, ustaliła właściciela auta i próbowała się z nim skontaktować, jednak w jego mieszkaniu nikt nie otwierał. W związku z tym mundurowi postanowili otworzyć samochód. 

We wtorek, 16 sierpnia w samochodzie ujawniono zwłoki zawinięte w dywan w bardzo zaawansowanym stanie rozkładu. W związku z tym odkryciem mundurowi raz jeszcze spróbowali skontaktować się z właścicielem auta, jednak ten nadal nie otwierał drzwi mieszkania. Kiedy zdecydowano się wyważyć drzwi, odkryto, że mieszkanie jest puste, a drzwi łazienki zamknięte od środka. Policjanci zdecydowali się otworzyć je siłą, a w środku zastali... zwłoki 47-letniego mężczyzny, który popełnił samobójstwo. 

Na miejscu lekarz nie stwierdził działania osób trzecich. Zabezpieczono wszystkie ślady zarówno przy samochodzie jak i w mieszkaniu. Prokurator będący na miejscu zarządził sekcję zwłok obu ciał, więc na pewno po tej sekcji będzie coś więcej wiadomo - poinformował nas sierż. szt. Marcin Szopa. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 27.9µg/m3 PM2.5: 22.7µg/m3