Pluszaki pełne narkotyków. Akcja żorskiej policji

66 722722

Redakcja

6 września, 2022

Żorscy policjanci zatrzymali 48-letnią mieszkankę Żor. Kobieta od kilku tygodni była obserwowana w związku z podejrzeniem o handel narkotykami. W jej mieszkaniu odnaleźli ponad 300 gram substancji psychoaktywnych, tabletki MDMA oraz prawie 24 gramy marihuany.

W miniony wtorek, we wczesnych godzinach rannych żorscy policjanci weszli do kilku mieszkań na terenie miasta.

Przeszukania te stanowiły wynik działań, które kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową prowadzili od kilku tygodni. 48-letnia żorzanka była całkowicie zaskoczona”

podała kmp w żorach.

W mieszkaniu policjanci odnaleźli prawie ponad 300 gram substancji psychoaktywnych, kilkanaście tabletek MDMA oraz prawie 24 gramy marihuany. W trakcie przeszukań zabezpieczyli również gotówkę w kwocie prawie 10 tysięcy złotych.

Większość narkotyków ukrytych było w pluszowych zabawkach i przygotowane do sprzedaży, a pieniądze w dziecięcych portfelach.

Zabezpieczona została również elektroniczna waga służąca do porcjowania narkotyków oraz kruszarki do suszu oraz biżuteria.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków sprawcy grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora objęta została policyjnym dozorem.

Źródło: KMP w Żorach

66 722725

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 32.0µg/m3 PM2.5: 25.4µg/m3