PKM Świerklaniec zaprasza kobiety do pracy za kółkiem

1a

Redakcja

4 sierpnia, 2022

"Dzień zaczynamy od od filiżanki kawy w doborowym towarzystwie. Dzięki naszej pracy, tysiące mieszkańców Metropolii może dotrzeć w wybrane przez siebie miejsce" - przekonują w spocie kierowczynie autobusów PKM Świerklaniec. Firma szuka nowych pracowników i finansuje kursy prawa jazdy.

PKM Świerklaniec wypuściło spot promujący kobiety za kierownicą. Panie kierowczynie przekonują w nim, że warto pracować w tym zawodzie. "Dzień zaczynamy od od filiżanki kawy w doborowym towarzystwie." - słyszymy w spocie. Materiał promocyjny staje się hitem Internetu, ma już prawie 4 tysiące wyświetleń w zaledwie dwa dni. 

Przewoźnik z powiatu tarnogórskiego zachęca do podjęcia pracy jako kierowca autobusu. Oferuje także sfinansowanie kursu prawa jazdy. Martwisz się, że kurs prawa jazdy jest za drogi? Nasza firma go sfinansuje dla ciebie. Jesteśmy kierowcami w PKM Świerklaniec, dołącz do nas” – słyszymy w dalszej części materiału. Oprócz tego, na stronie przewoźnika możemy przeczytać o atrakcyjnym wynagrodzeniu, premiach okolicznościowych i jubileuszowych, pakiecie medycznym, tańszych biletach dla pracowników i ich rodzin oraz dofinansowaniach z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Po zobaczeniu spotu należałoby dodać również smaczną poranną kawę i miłe towarzystwo. 

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.9µg/m3 PM2.5: 9.1µg/m3