Piłkarski weekend w woj. śląskim! Zobacz co możesz obejrzeć

PIXNIO 2247805 6000x4000

Redakcja

18 września, 2020

Ten weekend będzie bardzo gorący, jeżeli chodzi o emocje piłkarskie! Wybór zawsze należy do kibica, ale my z miłą chęcią pomożemy. Zobaczcie rozpiskę meczów lig męskich, kobiecych oraz juniorskich!

 

Piątek

18.00

PKO Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa,

 

Sobota

10.00

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy

GKS Tychy – Stadion Śląski Chorzów,

 

11.00

Zina IV liga – I grupa

Unia Dąbrowa Górnicza – Sarmacja Będzin,

RKS Grodziec – Znicz Kłobuck,

 

Zina IV liga – grupa II

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – GKS II Tychy,

Rozwój Katowice – Decor Bełk,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)

Górnik Bobrowniki Śląskie – Unia Strzybnica,

Orzeł Miedary – Silesia Miechowice,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)

Przyszłość Ciochowice – KS 94 Rachowice,

Piast II Gliwice – Tęcza Wielowieś,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)

Zieloni Żarki – Lotnik Kościelec,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)

Orzeł Mokre – MK Górnik Katowice,

Urania Ruda Śląska – Górnik 09 Mysłowice,

MKS Siemianowiczanka – Wawel Wirek,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)

Czarni Jaworze – LKS Łąka,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)

Koszarawa Żywiec – Metal Węgierska Górka,

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Ruch Chorzów S.A. - Raków Częstochowa,

UKS Ruch Chorzów – Odra Centrum Wodzisław Śląski,

 

11.30

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV

Górnik Wojkowice – Niwy Brudzowice,

 

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała,

 

12.00

III liga kobiet

KKS Zabrze – Polonia Prószków,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)

MKS Lędziny – Sokół Wola,

 

Centralna Liga Juniorów U-17

Gwarek Zabrze – Śląsk Wrocław,

 

12.30

Zina IV liga – I grupa

Drama Zbrosławice – Szombierki Bytom,

 

14.30

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)

Sokół Orzech – Czarni Kozłowa Góra,

 

15.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Piast Gliwice – Ruch Radzionków,

I Liga Wojewódzka B1 Junior

Piast Gliwice – Ruch Radzionków,

 

16.00

II liga

Skra Częstochowa – Motor Lublin,

 

III liga kobiet

Jaskółki Chorzów – Czarni II Sosnowiec,

 

III liga

Gwarek Tarnowskie Góry – Foto-Higiena Gać,

Pniówek Pawłowice – Stal Brzeg,

LKS Goczałkowice – ROW 1964 Rybnik,

Górnik II Zabrze – Polonia Nysa,

 

IV liga kobiet – II grupa

Mitech Żywiec – Bory Pietrzykowice,

ROW II Rybnik – LKS Goczałkowice,

 

Zina IV liga – I grupa

Unia Kosztowy – MKS Myszków,

AKS Mikołów – Ruch Radzionków,

Śląsk Świętochłowice – Przemsza Siewierz,

JSP Szczakowianka – Polonia Łaziska Górne,

 

Zina IV liga – II grupa

Jedność 32 Przyszowice – LKS Czaniec,

Unia Książenice – MRKS Czechowice-Dziedzice,

GKS Radziechowy-Wieprz – Iskra Pszczyna,

Drzewiarz Jasienica – Odra Wodzisław Śląski,

Odra Centrum Wodzisław Śląski – Orzeł Łękawica,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)

Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Biały Piekary Śląskie,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)

Concordia Knurów – Czarni Pyskowice,

ŁTS Łabędy – Sośnica Gliwice,

Burza Borowa Wieś – Gwiazda Chudów,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)

Gmina Kłomnice – Sparta Szczekociny,

Piast Przyrów – Warta Mstów,

Orzeł Kiedrzyn – Stradom Częstochowa,

Unia Rędziny – Grom Cykarzew,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)

Jedność Boronów – Sparta Lubliniec,

Unia Kalety – Olimpia Truskolasy,

Liswarta Krzepice – Promień Glinica,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)

Czarni Gorzyce – LKS 1908 Nędza,

Unia Racibórz – Silesia Lubomia,

Zameczek Czernica – LKS Tworków

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)

Płomień Połomia – Pierwszy Chwałowice,

Rymer Rybnik – Granica Ruptawa,

MKS 32 Radziejów-Popielów – MKS Czerwionka,

Gwiazda Skrzyszów – Forteca Świerklany,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)

Pogoń Imielin – Naprzód Lipiny,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)

Ostoja Żelisławice – Górnik Piaski,

Tęcza Błędów – Błękitni Sarnów,

Źródło Kromołów – Cyklon Rogoźnik,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)

BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Studzienice,

LKS Wisła Wielka – Rekord II Bielsko-Biała,

ZET Tychy – MRKS II Czechowice-Dziedzice,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)

Pionier Pisarzowice – LKS Bestwina,

Piast Bieruń – Pasjonat Dankowice,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)

Spójnia Zebrzydowice – LKS 99 Pruchna

Beskid Skoczów – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,

Błyskawica Drogomyśl – Cukrownik Chybie,

Wisła Strumień – LKS Pogórze,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)

Metal W.G.-Skałka Żabnica – Góral Istebna,

Bory Pietrzykowice – Muńcuł Ujsoły.

 

17.00

Fortuna I liga

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)

Pogoń Kamyk – MLKS Woźniki,

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior

GKS GieKSa Katowice – Skra Częstochowa,

 

Niedziela

9.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Górnik Zabrze – GKS 1962 Jastrzębie,

 

10.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Rekord Bielsko-Biała – Rozwój Katowice,

Zagłębie Sosnowiec – Stadion Śląski,

 

11.00

IV liga kobiet – I grupa

Niepokorni Orzesze – MKS Myszków,

 

IV liga kobiet – II grupa

UKKS Istebna – LKS Bestwina,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)

Zagłębie II Sosnowiec – Unia Ząbkowice,

 

12.00

Zina IV liga – I grupa

Raków II Częstochowa – Warta Zawiercie,

 

Centralna Liga Juniorów

Górnik Zabrze – Lech Poznań,

 

Centralna Liga Juniorów U-17

Ruch Chorzów – Rozwój Katowice,

 

I Liga Wojewódzka A1 Junior

Podbeskidzie Bielsko-Biała – MKS Zaborze,

 

13.00

IV liga kobiet – I grupa

Mikołów UKKS Katowice – Polonia Tychy,

 

I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy

Zagłębie Sosnowiec – ROW 1964 Rybnik,

 

14.00

I Liga Wojewódzka A1 Junior

GKS Tychy – ROW 1964 Rybnik,

 

14.30

IV liga kobiet – I grupa

Warta Zawiercie – MTS Knurów,

 

15.00

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)

Naprzód Borucin – LKS Krzyżanowice,

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)

Soła Rajcza – Podhalanka Milówka,

 

16.00

Zina IV liga – II grupa

Unia Turza Śląska – Kuźnia Ustroń,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)

Amator Golce – KS Panki

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)

Dąb Gaszowice – KS 1905 Krzanowice,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)

Polonia Marklowice – Polonia Łaziska,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)

Przełom Kaniów – Ogrodnik Tychy,

KS Bestwinka – GTS Bojszowy,

 

Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)

Tempo Puńców – Olimpia Goleszów,

 

Centralna Liga Juniorów U-17

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa,

 

I liga futsalu

Gwiazda Ruda Śląska – KS AZS UMCS Lublin,

 

17.00

I liga futsalu

Kamionka Mikołów – GKS Tychy,

 

18.00

Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)

GKS II Katowice – Sparta Katowice,

 

19.20

III liga

Ruch Chorzów – Lechia Zielona Góra,

 

Poniedziałek

18.00

PKO Ekstraklasa

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok.

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.1µg/m3 PM2.5: 10.2µg/m3