Piłka nożna nie zwalnia! Rozpiska meczów na weekend!

PIXNIO 2255617 6000x4000

Redakcja

27 października, 2022

Pandemia COVID-19 szaleje coraz bardziej, ale na szczęście kluby i piłkarze dbają o swoje zdrowie. Dlatego w ten weekend większość zaplanowanych meczów w woj. śląskim odbędzie się na pewno. Sprawdźcie rozpiskę!

Sobota
 

10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Piast Gliwice – GKS GieKSa Katowice,

11.00
Zina IV liga – I grupa
RKS Grodziec – Unia Kosztowy,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Sparta Katowice – Wawel Wirek,
Orzeł Mokre – Urania Ruda Śląska,
MK Górnik Katowice – MKS Siemianowiczanka,
Centralna Liga Juniorów U17
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze,

12.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS 1962 Jastrzębie – TS Podbeskidzie,
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
GKS GieKSa Katowice – Raków Częstochowa,

13.00
Zina IV liga – I grupa
Drama Zbrosławice – JSP Szczakowianka,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)
Górnik Bobrowniki Śląskie – Orzeł Biały Piekary Śląskie,
Odra Miasteczko Śląskie – Olimpia Boruszowice,
Orzeł Miedary – Czarni Kozłowa Góra,
Unia Strzybnica – Silesia Miechowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Burza Borowa Wieś – Przyszłość Ciochowice,
ŁTS Łabędy – KS 94 Rachowice,

13.30
III liga
LKS Goczałkowice – Górnik II Zabrze,
ROW 1964 Rybnik – Ślęza Wrocław,
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom,
Pniówek Pawłowice – Polonia-Stal Świdnica,

14.00
II liga
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice,
Zina IV liga – I grupa
Przemsza Siewierz – Ruch Radzionków,
Gwarek Ornontowice – AKS Mikołów,
Śląsk Świętochłowice – Unia Dąbrowa Górnicza,
Polonia Łaziska Górne – MKS Myszków,
Zina IV liga – II grupa
GKS Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek,
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
Kuźnia Ustroń – Odra Wodzisław Śląski,
Iskra Pszczyna – Decor  Bełk,
Orzeł Łękawica – Rozwój Katowice,
Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Stradom Częstochowa – Zieloni Żarki,
Gmina Kłomnice – Orzeł Kiedrzyn,
Warta Mstów – Unia Rędziny,
Grom Cykarzew – Lotnik Kościelec,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Sparta Lubliniec – Pogoń Kamyk,
MLKS Woźniki – Promień Glinica,
KS Panki – Liswarta Krzepice,
Unia Kalety – Amator Golce,
Olimpia Truskolasy – Jedność Boronów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Krzyżanowice – LKS 1908 Nędza,
Dąb Gaszowice – Zameczek Czernica,
KS 1905 Krzanowice – Unia Racibórz,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Pierwszy Chwałowice – Granica Ruptawa,
MKS Czerwionka – Rymer Rybnik,
Polonia Łaziska – Płomień Połomia,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Pogoń Imielin – GKS II Katowice,
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Górnik 09 Mysłowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Niwy Brudzowice – Tęcza Błędów,
Górnik Wojkowice – Zagłębie II Sosnowiec,
Unia Ząbkowice – Źródło Kromołów,
Błękitni Sarnów – Ostoja Żelisławice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
ZET Tychy – LKS Studzienice,
LKS Łąka – LKS Rudołtowice-Ćwiklice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
GTS Bojszowy – MKS Lędziny,
Pasjonat Dankowice – Ogrodnik Tychy,
LKS Bestwina – Przełom Kaniów,
Pionier Pisarzowice – Piast Bieruń Nowy,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – Spójnia Zebrzydowice,
LKS Goleszów – LKS 99 Pruchna,
Wisła Strumień – Beskid Skoczów,
Cukrownik Chybie – Tempo Puńców,
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
Odra Centrum Wodzisław Śląski – GKS Tychy,

17.00
Fortuna I liga
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce,

Niedziela


8.45
IV liga kobiet – I grupa
Polonia Tychy – Niepokorni Orzesze,

9.30
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
BTS Rekord – Zagłębie Sosnowiec,

10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Stadion Śląski Chorzów – Górnik Zabrze,
Ruch Radzionków – MKS Zaborze,
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów S.A.
BTS Rekord – Zagłębie Sosnowiec
I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz
Stadion Śląski Chorzów – BBTS Podbeskidzie,

11.00
Zina IV liga – I grupa
Szombierki Bytom – Sarmacja Będzin,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Concordia Knurów – Gwiazda Chudów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS Pogórze – Błyskawica Drogomyśl,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Podhalanka Milówka – Bory Pietrzykowice,
Centralna Liga Juniorów U15
Rozwój Katowice – Chrobry Głogów,

11.30
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
BTS Rekord – TS Podbeskidzie,

12.00
I liga kobiet
SWD Wodzisław Śląski - Trójka Staszówka/Jelna,
IV liga kobiet – I grupa
Tygryski Świętochłowice – Warta Zawiercie,

12.40
Fortuna I liga
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice,

13.00
Ekstraliga kobiet
GKS Katowice – APLG Gdańsk,
III liga kobiet
Czarni II Sosnowiec – Unia Opole,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Tęcza Wielowieś – Czarni Pyskowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Muńcuł Ujsoły – Czarni-Góral Żywiec,

13.15
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Rozwój Katowice – Raków Częstochowa,

13.30
III liga
Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów Wielkopolski,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Sośnica Gliwice – Piast II Gliwice,

14.00
III liga kobiet
Jaskółki Chorzów – Warta Gorzów Wielkopolski,
KKS Zabrze – Ślęza Wrocław,
Zina IV liga – II grupa
Unia Turza Śląska – Jedność 32 Przyszowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Sparta Szczekociny – Piast Przyrów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Silesia Lubomia – Naprzód Borucin,
LKS Tworków – Czarni Gorzyce,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Gwiazda Skrzyszów – MKS 32 Radziejów-Popielów,
Forteca Świerklany – Polonia Marklowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
LKS Wisła Wielka – Czarni Jaworze
MRKS II Czechowice-Dziedzice – BKS Stal Bielsko-Biała,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
KS Bestwinka – Sokół Wola,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Soła Rajcza – Metal W.G.-Skałka Żabnica,
Góral Istebna – Koszarawa Żywiec,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy – UKS Ruch Chorzów,
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Ruch Radzionków – Piast Gliwice,
ROW 1964 Rybnik – Zagłębie Sosnowiec,
Stadion Śląski Chorzów – GKS Tychy,

15.30
Centralna Liga Juniorów U17
Rozwój Katowice – Ruch Chorzów,

17.30
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa – Wisła Kraków (w Bełchatowie).

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.9µg/m3 PM2.5: 29.8µg/m3