Pijany spowodował kolizję i pobił partnerkę. Okazało się, że jest poszukiwany

Policja

Katarzyna Kulyk

29 marca 2023

27-latek doprowadził do kolizji i pobił swoją partnerkę. Mężczyzna prowadził pojazd bez dokumentu upoważniającego, a w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu. Okazało się, że jest też poszukiwany.

W nocy 27 marca, z niedzieli na poniedziałek do żorskiej policji dotarło wezwanie na skrzyżowanie Alei Armii Krajowej z Aleją Zjednoczonej Europy. Na miejscu zdarzenia doszło do kolizji spowodowanej przez 27-letniego mężczyznę, który wysiadł z samochodu wraz z pasażerką, którą zaczął bić, by po chwili odjechać z miejsca zdarzenia.

Dzięki świadkom policja dowiedziała się dokąd udał się sprawca i natychmiast za nim ruszyła. Mężczyznę zatrzymano w pobliżu jednej ze stacji stacji benzynowych, gdzie okazało się, że zatrzymany prowadził bez uprawnień, doprowadził do kolizji, a przy tym posiadał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

- Jeszcze tego samego dnia 27-latek trafił na pół roku do zakładu karnego, bo jak się okazało, był poszukiwany w związku z groźbami i zmuszaniem funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności – informuje policja

powiązane artykuły:

41 749810
Lokalne 23 marca 2023

Alkohol, narkotyki, pościg i małe dziecko w samochodzie. Brzmi jak film akcji, ale to wydarzyło s

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

23 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.3µg/m3 PM2.5: 2.1µg/m3