Pijane nastolatki na terenie szkoły. Jedna z nich kopała wszystkich dookoła

Sp 4 2 1

Redakcja

11 października, 2022

W niedzielę, 9 października Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach została wysłana na teren szkoły podstawowej, gdzie miała mieć miejsce bójka młodzieży. Nietypowe zachowanie małolatek zarejestrował monitoring.

Do zdarzenia doszło, w niedzielę 9 października o godzinie 16:00.  Strażnicy miejscy zostali wysłani na teren Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Studenckiej w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie miała mieć miejsce najprawdopodobniej bójka młodzieży. 

Na nagraniu było widać, że jedna malolatka leży na boisku do koszykówki. W innym miejscu natomiast zauważono młodego chłopaka, który siedzi na innej osobie i nie chce z niej zejść. Wokół nich znajdują się ich rówieśnicy i się przyglądają całej sytuacji. Na miejsce zdarzenia pilnie udał się patrol celem zweryfikowania sytuacji. Po przybyciu  ustalono, że dwie nastolatki były pod wpływem alkoholu.

Jedna z nich leżała twarzą do ziemi i nie była wstanie się ruszyć. Druga znów była tak pobudzona i agresywna, że strażnicy musieli ją unieruchomić aby nie zrobiła sobie krzywdy z uwagi, że kopała wszystkich dookoła i próbowała uderzać rękami oraz głową o ziemię”

relacjonuje Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

Na miejscu zjawiła się załoga karetki pogotowia, która udzieliła pomocy jednej z nastolatek lecz potrzebna była druga karetka do drugiej dziewczyny. Wezwano też patrol policji, który będzie prowadził dalsze czynności związane z zaistniałą sytuacją i ustaleniem w jaki sposób nastolatki weszły w posiadanie alkoholu. O zaistniałej sytuacji poinfomowano także dyrekcję szkoły.

 

Źródło:  Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Sp4 3

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.5µg/m3 PM2.5: 11.4µg/m3