Pijane matki urządziły sobie libację i opiekowały się małymi dziećmi

Alcohol gbb9e221c7 1920

Redakcja

20 sierpnia, 2022

W nocy z czwartku na piątek policjanci z Rudy Śląskiej otrzymali zgłoszenie zakłóceniu ciszy nocnej i libacji alkoholowej. Mundurowi przybyli na miejsce, dwie kobiety i przebywający z nimi w mieszkaniu mężczyzna byli kompletnie pijani. W mieszkaniu były również małe dzieci.

Zgłoszenie otrzymali funkcjonariusze z komisariatu I w Rudzie Śląskiej. Zdenerwowani sąsiedzi powiadomili ich o głośnej imprezie w jednym z mieszkań przy ul. Bytomskiej. Ponadto dziećmi ma opiekować się nietrzeźwa matka.

Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu spotkali dwie kobiety, mężczyznę i czwórkę dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Wszyscy dorośli byli kompletnie pijani, mieli w swoich organizmach od 1,15 do 1,78 promila alkoholu. Mundurowi na miejsce wezwali ciocię dzieci, która zaopiekowała się nimi. Nieodpowiedzialni rodzice usłyszą wkrótce zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo swoich dzieci, za co grozi jej kara do 3 lat więzienia. O zdarzeniu policjanci poinformują także sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszym losie małoletnich.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.9µg/m3 PM2.5: 5.4µg/m3