Pierwsze zakręty na śniegu. Otwarcie stoku w Wiśle dla małych śmiałków!

Zimowy Plac Zabaw Wisla

Redakcja

30 listopada, 2023

Odwiedź oazę zimowej rozrywki w Wiśle! Tu, w samym sercu Beskidów, czeka na Ciebie doskonała mieszanka emocji, widoków i radości ze sportów zimowych. Już w najbliższy weekend (2-3 grudnia) rusza mały wyciąg talerzykowy oraz zimowy plac zabaw przy Stacji Narciarskiej Stok w Wiśle. 

Z tej informacji ucieszą się najbardziej dzieciaki, ponieważ już w najbliższą sobotę i niedzielę otwarte zostaną:

  • MAŁY WYCIĄG TALERZYKOWY – trasa zielona do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie
  • ZIMOWY PLAC ZABAW – ze stokiem saneczkowym i karuzelą pontonową

To idealne miejsce dla dzieci, które nie do końca odnajdują się na nartach, ale białe szaleństwo na sankach z pewnością sprawi im mnóstwo frajdy i radości! Wspaniała atrakcja dla maluszków, przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym!

Stacja Narciarska Stok zaprasza w godzinach od 9:00 do 16:00!Ci bardziej zaawansowani narciarze muszą jeszcze chwilę poczekać! 

O planowanym otwarciu Kolei Linowej z trasami: niebieską, czerwoną i czerwono–niebieską poinformujemy Was już po weekendzie!

W międzyczasie nieustannie trwa naśnieżaniem tras – armatki pracują pełną parą, by już wkrótce ogłosić datę rozpoczęcia sezonu narciarskiego.

Na górnej stacji wyciągu znajduje się bar z tarasem widokowym na panoramę Beskidów, na dolnej z kolei – Karczma góralska STOK.

Stacja narciarska leży bezpośrednio przy HOTELU STOK**** z basenem, wellness, spa, kręgielnią i licznymi atrakcjami dla dzieci, (dostępnymi także dla gości z zewnątrz). Po dniu pełnym wrażeń możesz zrelaksować i rozgrzać ciało w strefie SPA, wskoczyć do jacuzzi z hydromasażem, sauny, czy odżywić skórę podczas regeneracji na zabiegach kosmetycznych. Hotel Stok to jedyny w Wiśle obiekt z własnym wyciągiem narciarskim!

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.6µg/m3 PM2.5: 10.0µg/m3