Odpust w Miechowicach. Zmiany w organizacji ruchu

Odpust w miechowicach

Redakcja

21 maja 2024

W związku z odpustem przy parafii pw. Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach, w czwartek 30 maja zostaną zamknięte: ulica Stolarzowicka na odcinku od skrzyżowania z ul. Felińskiego do skrzyżowania z ul. Daleką, a także ulice: Michaloka, Zjednoczenia i Styczyńskiego. Oznakowanie dotyczące zmian w organizacji ruchu będzie wprowadzane już od środy 22 maja.

Na czas wprowadzonych zmian w organizacji ruchu Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu przygotował objazdy:

  • objazd do ul. Stolarzowickiej (do skrzyżowania z ul. Nową przy ośrodku zdrowia) dla pojazdów jadących od strony skrzyżowania z ul. Frenzla będzie prowadzony następującymi ulicami Daleką – Nickla – Felińskiego;
  • objazd do ul. Frenzla dla pojazdów jadących od strony skrzyżowania ulic Stolarzowickiej – Nowej przy ośrodku zdrowia będzie prowadzony następującymi ulicami: Felińskiego i Nickla.

Zmiany w organizacji ruchu dotyczące zakazu zatrzymywania się (znak B-36 i tabliczki T-24 z treścią „Obowiązuje od dnia 29.05.2024r.) będą wprowadzane od środy 22 maja, zaś pozostałe oznakowanie wraz z trasami objazdów od 29 maja. 

Ulica Stolarzowicka na odcinku od skrzyżowania z ul. Felińskiego do skrzyżowania z ul. Daleką, a także ulice: Michaloka, Zjednoczenia i Styczyńskiego zostaną zamknięte o północny z 29 na 30 maja.

Po zakończeniu odpustu w czwartek 30 maja ruch zostanie niezwłocznie przywrócony.

powiązane artykuły:

Inwestycje drogowe w bytomiu
Lokalne 2 maja 2024

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia przyznała Bytomiowi prawie 4,2 mln zł na budowę kolejnych odc

Nastawnia bytom
Lokalne 28 kwietnia 2024

W piątek 26 kwietnia rozpoczął się remont zabytkowej nastawni bramowej w Bytomiu. W ramac

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.0µg/m3 PM2.5: 5.4µg/m3