Nowy Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa w bytomskiej „Jedynce"

IMG 9827

Redakcja

19 lutego, 2022

Dr Janusz Milejski od 1 stycznia pełni obowiązki Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu. Zanim trafił do bytomskiej „Jedynki", przez 40 lat pracował w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu.

– Cała moja ścieżka zawodowa wiązała się z tym szpitalem. Od 2015 roku pracowałem na stanowisku dyrektora ds. lecznictwa, a wcześniej, przez 34 lata na oddziale kardiologii, oraz równolegle poznałem pracę w Pogotowiu Ratunkowym oraz Poradni Rejonowej – mówi dr  Janusz Milejski, którego zadaniem w bytomskiej „Jedynce" będzie nadzór i zarządzanie całym pionem medycznym. 

Dr Janusz Milejski jest lekarzem internistą oraz kardiologiem, absolwentem, rocznik 1981, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończył również studia podyplomowe „Prawo w ochronie zdrowia" na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Poza tym od początku powstania Śląskiej Izby Lekarskiej angażuje się w jej działania, będąc kilkakrotnie członkiem Okręgowej Rady Lekarskiej a ostatnio członkiem Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej.

materiał prasowy

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3