Nowoczesna chce Polski w strefie Euro. Rosa: Strefa Euro to bezpieczeństwo gospodarcze

IMG 20220715 101403 1
Kastelik

Szymon Kastelik

15 lipca, 2022

Nowoczesna rusza z akcją informacyjną dot. strefy Euro. Partia należąca do Koalicji Obywatelskiej uważa, że Euro może uratować Polskę przed kryzysem i przynieść nam same korzyści.

Stowarzyszenie Młodzi Nowocześni wystartowało z ogólnokrajową akcją "EUROMISJA". Ma ona na celu promowanie wejścia Rzeczypospolitej Polskiej do strefy euro i uświadamianie społeczeństwa na temat zalet tej waluty. 

W piątek,15 lipca w Katowicach, odbyła się prezentacja roll-upów informacyjnych, które pojawią się w największych miastach Metropolii GZM. Nowoczesna uważa, że wejście Polski do strefy Euro uchroni nas w przyszłości przed inflacją, a także poprawi sytuację na naszym rynku. Ponadto Euro to gwarancja ochrony waluty przed działaniami polskich polityków. 

- Wstępując do Unii Europejskiej, zobowiązaliśmy się, że Euro będzie w przyszłości walutą w Polsce - komentuje posłanka Nowoczesnej, Monika Rosa. Dodaje, że euro jest silniejsze i lepiej reaguje na inflację. - Strefa Euro to bezpieczeństwo gospodarcze, gwarancja stabilności walutowej w Polsce. Euro radzi sobie lepiej niż złotówka - twierdzi Monika Rosa.

WIĘCEJ W PONIŻSZYM WIDEO:

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.6µg/m3 PM2.5: 29.5µg/m3