Nowe biuro poselskie Włodzimierza Czarzastego w Zawierciu

Czarzastywl

Redakcja

20 września 2022

19 września Włodzimierz Czarzasty otworzył swoje nowe biuro poselskie w Zawierciu. Ma być przystosowane do osób starszych i niepełnosprawnych.

W wyborach parlamentarnych Włodzimierz Czarzasty był "spadochroniarzem" Lewicy w okręgu 32, który obejmuje Zagłębie Dąbrowskie i powiat zawierciański. Miał dopilnować tego, że jego ugrupowanie ponownie uzyska dobry wynik w miejscu, gdzie Lewica zawsze cieszyła się dużym poparciem. I tak też się stało. Lewica otrzymała w tym okręgu 21,90 proc. głosów. (prawie dwa razy więcej niż w skali całego kraju).

Włodzimierz Czarzasty zdobył 31244 głosów i naturalnie dostał się do Sejmu, gdzie pełni funkcję wicemarszałka. I chociaż nic więcej nie łączy go z Sosnowcem czy Dąbrową Górniczą,  to co jakiś czas można spotkać Czarzastego w tych miastach. Swoje biuro poselskie uruchomił także w Jaworznie.

Teraz w Zawierciu otworzył swoje nowe biuro poselskie. - Funkcjonowanie Biura Poselskiego na terenie Zawiercia przyczyni się do lepszej komunikacji i współpracy z mieszkańcami z terenu Zawiercia i powiatu zawierciańskiego - informowali jego współpracownicy.

- Zapraszamy do naszego nowego biura przy ul. 3 Maja 21, które znajduje się kilkadziesiąt metrów od starego biura, jednak jest bardziej przystępne oraz lepiej przystosowane dla osób starszych i niepełnosprawnych - zaprasza Czarzasty.

W powiecie zawierciańskim na Czarzastego w 2019 roku zagłosowało 4660 osób, a w samym Zawierciu 2422. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 29.2µg/m3 PM2.5: 22.2µg/m3