Niszczyli wiaty przystankowe. Teraz grozi im do 5 lat więzienia

Pexels alexander kovalev 2371013

Redakcja

29 sierpnia, 2022

Policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Katowic, którym przeszkadzały wiaty przystankowe w rejonie ul. Dobrzańskiego w Sosnowcu. Za ich irracjonalne zachowanie grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nie widmo co przeszkadzało panom w przystankach autobusowych, czy była to bryła architektoniczna, kolor czy może sprawdzali wytrzymałość użytych do budowy materiałów, ale z pewnością mieli okazję przedstawiać swoją koncepcję policjantom na komisariacie. 

Jak informuje policja, w niedzielę około godziny 3:00 oficer dyżurny otrzymał informacje, że obok ogródków działkowych  czterech mężczyzn niszczy wiatę przystankową. Skierowane na miejsce patrole już po kilku minutach zatrzymały głośno zachowujących się czterech mężczyzn widzianych w rejonie przystanku.

Wandalami okazali się być trzydziestoparoletni mieszkańcy Katowic, którzy usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Zakrapiana alkoholem impreza zakończyła się dla mężczyzn wizją kary  5 lat pozbawienia wolności oraz pokrycie strat na rzecz właściciela. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-8 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 54.3µg/m3 PM2.5: 47.4µg/m3