Nightskating, czyli nocą na rolkach po Gliwicach. Do przejechania 13 km w szczytnym celu

ISOVER NS 2024

Redakcja

3 czerwca 2024

To jedyna okazja, by pośmigać na rolkach ulicami Gliwic! W czwartek, 6 czerwca, odbędzie się piąta edycja ISOVER NIGHT SKATING. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka charytatywna, która umożliwi wakacyjny wyjazd na Mazury dzieci z chorobami nowotworowymi.

Do przejechania będzie 13 km. Start planowany jest na godzinę 20.00 z placu Krakowskiego, który będzie miejscem zbiórki i punktem dystrybucji wody oraz opasek odblaskowych –organizatorzy proszą o uczestników o pojawienie się nieco wcześniej. 

Trasa przejazdu poprowadzi ulicami: Łużycką, Wrocławską, Księdza Marcina Strzody, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Orlickiego, Wyspiańskiego, Styczyńskiego, Andersa, Kościuszki, Nowy Świat, Pszczyńską, Bojkowską oraz obwodnicą Gliwic, ul. Południową i Okrężną. 

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami między godz. 20.00, a 22.00. Na czas przejazdu rolkarzy, ruch pojazdów będzie wstrzymywany.

Będzie można przejechać niedostępnymi na co dzień ulicami Gliwic i zrelaksować się w Strefie Chillout ISOVER przy naszym zakładzie przy ul. Okrężnej 16. Co ważne, dzięki współpracy z fundacją ISKIERKA, przejazd jest też okazją do wsparcia zbiórki charytatywnej. Razem zadbamy wsparcie psychoruchowe niezbędne młodym pacjentom podczas walki z chorobą. Będzie wpłatomat, więc przelew uda się zrobić zegarkiem, kartą płatniczą lub blikiem. Zachęcam do wpłat i życzę wspaniałej zabawy podczas przejazdu. Czekamy na Was – zachęca Zuzanna Schön, członek zarządu ISOVER.

Udział jest bezpłatny, ale konieczna jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach. Pamiętajcie, żeby zabrać kaski i ochraniacze, zapoznać się z trasą przejazdu i regulaminem imprezy. 

Osoby, które chciałyby wesprzeć zbiórkę, a nie mogą wziąć udziału w evencie, mogą dokonywać wpłat na konto Fundacji Iskierka o numerze 16 1050 1588 1000 0023 0023 0170. tytule należy wpisać: Mazury.

Wydarzenie organizuje marka ISOVER wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym „Green” i Fundacją Iskierka. Impreza odbywa się pod patronatem prezydent Gliwic Katarzyny Kuczyńskiej-Budki.

powiązane artykuły:

Rozkręć kółka z katowickim MO Si R em Ruszyły bezpłatne zajęcia nauki jazdy na rolkach
Lokalne 23 czerwca 2023

W katowickim MOSiR-ze 15 czerwca ruszyły bezpłatne zajęcia nauki jazdy na rolkach we wspó

Wiadomości 31 lipca 2022

Rolki to świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Świetnie wpływają na zdrowie i dobre sam

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.3µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3