Nie wpuścili jej do domu, więc wybiła okno. Przestraszona matka wezwała policję

45 752804 g

Redakcja

13 kwietnia 2023

30-latka uderzała i kopała w drzwi, aby dostać się do domu rodzinnego. Gdy to nie przyniosło efektu, rozbiła okno. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali 30-latkę, ale to nie jedyne jej przewinienie. 

Kilka minut przed godziną 7:00 policjanci z Jastrzębia-Zdroju zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie miasta. Pomocy, wzywała 63-letnia kobieta, do której domu dobijała się jej córka.

-Jak ustalili policjanci, 30-latka od dłuższego czasu nie mieszka już w swoim domu rodzinnym, z uwagi na prowadzony styl życia. Kobieta, chcąc dostać się do domu, uderzała i kopała w drzwi wejściowe, gdy to nie wystarczyło, rozbiła okno - relacjonuje policja. 

Matka, obawiając się córki, wezwała na pomoc Policję. Mundurowi udali się na miejsce interwencji i zatrzymali jastrzębiankę.
Jej matka złożyła zeznania i opowiedziała o całej sytuacji. Policjanci przedstawili zatrzymanej zarzut zniszczenia mienia, ale to nie jedyne przewinienie, które miała na koncie. 

-W trakcie postępowania wyszło na jaw, iż kobieta w okresie od 2 marca do 2 kwietnia 2023 roku dwukrotnie dopuściła się kradzieży na terenie miasta, kradnąc artykuły chemiczne o wartości około 550 złotych- podała KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

powiązane artykuły:

Znecanie sie
Lokalne 29 marca 2023

W Zabrzu zatrzymano 50-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizycz

znęcanie się nad rodziną
Wiadomości 16 grudnia 2022

Pod numer alarmowy zadzwoniła roztrzęsiona 30-letnia kobieta. Zgłaszała awanturę i groźby

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.9µg/m3 PM2.5: 4.3µg/m3