Te adresy warto odwiedzić. Najlepsze restauracje Chorzów

Najlepsze restauracje chorzow na winklu

Redakcja

21 października, 2023

Głód – to jedno z tych uczuć, które potrafią nas naprawdę zmotywować. Kiedy brzuch zaczyna burczeć, a my zaczynamy myśleć o jedzeniu, czasami nie ma nic bardziej kuszącego niż wyjście do restauracji. Sprawdź zestawienie najlepszych restauracji z Chorzowa. Najlepsze restauracje Chorzów na podstawie ocen i opinii Google.

Po całym dniu pracy lub zajęciach, ostatnią rzeczą, którą chcielibyśmy robić, jest gotowanie. Wyjście do restauracji to doskonały sposób na przerwę od kuchni i możliwość rozkoszowania się gotowym posiłkiem. Rankingi najlepszych restauracji stały się nieodłącznym elementem współczesnej kultury społecznej, pozwalając nam odkrywać miejsca, które oferują nie tylko wyjątkowe dania, ale także unikalną atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie.

Najlepsze restauracje Chorzów

Przy wyborze restauracji kierujemy się kilkoma istotnymi czynnikami, które pomagają nam zapewnić udane doświadczenie kulinarne. Warto wziąć pod uwagę rodzaj kuchni, lokalizację, opinie, menu, atmosferę, dostępność rezerwacji, wyjątkowe oferty i jakość obsługi. Oczywiście ceny również odgrywa istotną rolę. Przed wizytą w restauracji warto sprawdzić, czy jej menu mieści się w naszym budżecie. Niektóre restauracje oferują różne opcje cenowe, co może pomóc dostosować wybór do własnych możliwości finansowych.

Chorzów, choć może nie jest pierwszym miastem, które przychodzi nam na myśl, kiedy myślimy o wyjątkowej gastronomii, ma wiele do zaoferowania w kwestii kulinarnej. Kucharze i restauratorzy pracują tu nad podniesieniem jakości oferowanych dań, stawiając na lokalne produkty czy inspirując się kuchniami świata, eksperymentując z nowymi smakami i technikami.

Ranking najlepszych restauracji w Chorzowie

Poznaj restauracje, które zyskały zaufanie klientów i osiągnęły najwyższe oceny w rankingu Google - ponad 4,6 gwiazdki. 

Najlepsze restauracje Chorzów 2023:

 • Ludzie Mówią Różne Rzeczy Ocena 4,8 z 3 362 opini

Klimatyczne miejsce z dobrą włoską kuchnią Warto wcześniej zarezerwować miejsce gdyż restauracja cieszy się dużym zainteresowaniem.

Lokalizacja:

Chorzów, ul. Tadeusza Kościuszki 52

Tel. 577 854 866

<a href="http://www.facebook.com/ludziemowiaroznerzeczy

" class="redactor-autoparser-object">www.facebook.com/ludziemowiaro...

 • Prosie BARdzo Ocena 4,8 z 448 opinii

Jeśli szukasz miejsca na normalny, smaczny polski obiad, jest to idealny wybór. Niskie ceny, świeże składniki, ogromne porcje, krótki czas oczekiwania i miła obsługa.

Lokalizacja:

Chorzów, ul. Mielęckiego 39

Tel. 695 420 084

www: https://www.facebook.com/profi...

 • "SZYNÓWKA" Bistro&Cafe Śniadania Lunch Obiady Ocena 4,8 z 260 opinii

  Miejsce bardzo urokliwe w loftowym klimacie. Jedzenie bardzo smaczne, podane w niebanalny sposób. Na szczególną uwagę zasługują serwowane w lokalu śniadania i napoje.

  Lokalizacja:

  Chorzów, ul. Metalowców 13

  Tel. 733 633 051

  www: https://www.facebook.com/profi...

  • Pod Beczką Bistro & Pierogarnia Restauracja Ocena 4,8 z 484 opinii

  Lokal oferuje swoim klientom nie tylko świeże, ręcznie lepione pierogi ale również szeroki zestaw dań obiadowych. W menu dostępne są m in. zupy, gołąbki czy rolada z kluskami.

  Lokalizacja:

  Chorzów, ul. Rynek 7

  Tel. 790 779 889

  www: https://www.facebook.com/profi...

  • Wiatraczek Restauracja Ocena 4,8 z 455 opinii

  Magiczne miejsce. Wrażenie jest takie, jakby weszło się do czyjegoś prywatnego salonu. Przepyszna kuchnia z potrawami typowo polskimi domowymi.

  Lokalizacja:

  Chorzów, ul. Dąbrowskiego 30

  Tel. 32 241 72 49

  www: https://studnia-wiatraczek.pl/

  • BRAVO! RESTOBAR Ocena 4,7 z 391 opinii

  Lokal z nowoczesnym wystrojem, pysznym jedzeniem i aromatyczną kawą. W karcie są propozycje śniadań i obiadów a także desery i napoje. Porcje bardzo duże, każdy naje się do syta. Wystrój restauracji jest bardzo przyjemny, dużo zieleni i dobrze dobrane dodatki.

  Lokalizacja:

  Chorzów, ul. Bolesława Chrobrego 13

  Tel. 786 997 124

  www: http://www.bravorestobar.pl/

  • Kraken Restopub Ocena 4,7 z 1 722 opinii

  Klimatyczny pub, z ciekawym wystrojem. Duży wybór drinków, shotów, koktajli i piw. Menu z burgerami (różne rodzaje, wege lub z mięsem), frytki z mięsnymi dodatkami lub serami.

  Lokalizacja:

  Chorzów, ul. Rynek 13/U3

  Tel. 517 430 002

  www: https://www.krakenrestopub.pl/

  • Restauracja "Na Winklu" ocena 4,7 z 1 240 opinii

  Specjalnością szefa kuchni są śląskie dania z roladą wołową, żurem przygotowywanym na swojskim zakwasie i wodzionką na czele. Interesującą pozycją w menu jest również stek podawany na kamieniu.

  Lokalizacja:

  Chorzów, ul. Wolności 1

  Tel. 789 001 188

  www: https://nawinklu.pl/

  • Kartel Ocena 4,6 z 6 636 opinii

  Przytulna restauracja z kuchnią teksańsko-meksykańską. Duży wybór dań, sporo miejsca w środku, w dolnej części jest kącik dla dzieci.

  Lokalizacja:

  Chorzów, ul. Wolności 3

  Tel. 32 241 25 54

  www: http://www.kartel-mexican.pl/

  Gotowi na kulinarne odkrycia? Przekonajcie się, dlaczego Chorzów jest miejscem, które warto odwiedzić, jeśli jesteście pasjonatami dobrej kuchni.

  Sprawdź ranking Najlepsza Restauracja Śląsk 2024

  Najlepsza restauracja chorzow kartel

  Poprzedni artykuł

  Następny artykuł

  8 o

  katowice

  Cóż... Bywało lepiej.

  PM10: 36.7µg/m3 PM2.5: 29.1µg/m3