Najlepsza restauracja Gliwice. Wyjątkowe lokale warte odwiedzenia, sprawdź ranking

Najlepsze restauracje Gliwice Poziom

Redakcja

24 października, 2023

Oceniając restauracje i dzieląc się swoimi recenzjami, klienci pomagają innym osobom wybrać najlepsze miejsce na obiad, kolację czy spotkanie ze znajomymi. W tym tekście przedstawiamy ranking "Najlepsza restauracja Gliwice" na podstawie ocen i opinii Google.

Spędzanie czasu w restauracji to nie tylko przyjemność dla podniebienia, ale także doskonała okazja do relaksu i celebracji w towarzystwie bliskich osób. Niezależnie od tego, czy jesteśmy miłośnikami kuchni międzynarodowej czy stawiamy na tradycyjne dania, restauracje oferują niezliczone możliwości, by delektować się dobrą kuchnią i mile spędzić czas. Gotowi na kulinarne podróże w oparciu o głosy i opinie internautów?

Najlepsza restauracja Gliwice

Przy wyborze restauracji kierujemy się wieloma czynnikami, które wpływają na nasze doświadczenie kulinarne i ogólną satysfakcję z posiłku. Opinie innych klientów są cennym źródłem informacji na temat jakości obsługi, potraw i ogólnego doświadczenia w danej restauracji. Gliwice to miasto, które może poszczycić się różnorodnością gastronomiczną i obszerną ofertą restauracji.

Ranking najlepszych restauracji w Gliwicach

Ranking „Najlepsza restauracja w Gliwicach” powstał w oparciu o oceny i opinie z Google. Poznaj restauracje, które zyskały zaufanie klientów i osiągnęły najwyższe oceny w rankingu - ponad 4,7 gwiazdki.

  • Roti Kuchnia Tajska - Ocena 4,9 z 483 opinii

Niewielki, klimatyczny lokal oferujący dania klasycznej kuchni tajskiej. Duży wybór zarówno zup, ryżów i makaronów. Na plus zasługuje również live cooking czyli gotowanie na żywo z widoczną dla klienta kuchnią.

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Krupnicza 16

Tel. 690 687 544

  • Antonio Restauracja Shausha - Ocena 4,9 z 358 opinii

Włosko-grecka restauracja dla osób aktywnie spędzających czas wolny i sportowców. Wystrój nawiązuje do nowoczesnego stylu budynku i klubu sportowego.

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Sosnowa 2

Tel. 570 999 977

  • Restauracja Poziom + Gliwice - Ocena 4,8 z 536 opinii

Restauracja mieści się w pięknej XIX-wiecznej kamienicy w samym sercu Gliwic – w pobliżu malowniczo zrewitalizowanej Kłodnicy. W menu znajdziemy regionalne potrawy śląskie oraz propozycje kuchni polskiej i europejskiej.

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Zwycięstwa 30

Tel. 32 721 70 02

  • Restauracja PLADO - Ocena 4,7 z 693 opinii

Elegancka restauracja z patiem w ścisłym centrum Gliwic serwująca tradycyjne dania w nowej odsłonie. Na szczególną uwagę w menu zasługuje tutaj tatar ze strusia oraz gęsina.

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Górnych Wałów 42

Tel. 32 413 06 60

  • SzAMMa Dom Polskiego Wina - Ocena 4,7 z 991 opinii

Klimatyczne miejsce z bardzo dobrą i ciekawą kuchnią oraz dużym wyborem polskich win.

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Raciborska 1/NU1 Wejście od ulicy Krupnicza

Tel. 798 837 873

  • Restauracja Pod Wiązem - Ocena 4,7 z 1 824 opinii

Lokal położony w zacisznej i zielonej część Gliwic, posiada ogród pełen kwiatów i ziół. Przytulne wnętrza i dobra polska kuchnia. Idealne miejsce na spotkanie rodzinne i biznesowe, przyjęcia weselne, komunie, urodziny i inne ważne uroczystości.

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Dolnej Wsi 40

Tel. 32 231 45 29

  • Art Sushi Gliwice - Ocena 4,7 z 1 221 opinii

Restauracja oferuje pełen wybór sushi oraz innych dań kuchni koreańsko-japońskiej. Przytulne i eleganckie wnętrze z nutą orientalnej egzotyki. W menu znajdziemy m.in. zestawy lunchowe serwowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:30 – 16:00.

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Jana Długosza 2

Tel. 32 231 05 17

  • Restauracja PKP Pyszne Kurcze Pyszne - Ocena 4,7 z 2 470 opinii

Jedyna w Polsce restauracja, w której wewnątrz jeździ kolejka wąskotorowa. Pociągi dostarczają do stolika zamówione napoje. Mnóstwo modeli, pamiątek i gadżetów związanych z kolejnictwem.

Lokalizacja:

Gliwice, ul. Jasnogórska 14A

Tel. 730 508 708

Sprawdź ranking Najlepsza Restauracja Śląsk 2024

Najlepsza restauracja gliwice antonio

powiązane artykuły:

Best restaurant chorzow na winklu
Lokalne 18 listopada, 2023

Hunger is one of those feelings that can really motivate us. When our stomach starts grow

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

6 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 39.5µg/m3 PM2.5: 32.8µg/m3