Nagie zwłoki kobiety w Raciborzu! Makabryczne szczegóły zabójstwa

Zwloki w raciborzu

Redakcja

24 maja 2024

Prokuratorskie zarzuty zabójstwa usłyszeli wczoraj kobieta i mężczyzna, zatrzymani w sprawie śmierci 46-letniej kobiety, której zwłoki znalazł przechodzień we wtorkowy wieczór. Za zbrodnię, jakiej się dopuścili mogą spędzić w więzieniu resztę swojego życia.

We wtorek po 20.00 dyżurny raciborskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na ulicy Nowomiejskiej w Raciborzu przy rzece, przechodzień znalazł zwłoki kobiety. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że jest to ciało 46-letniej kobiety, która od kilku miesięcy przebywała w Raciborzu.

Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora, który zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok. Kryminalni z raciborskiej komendy bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 3 osoby - dwóch mężczyzn w wieku 37 i 47 lat i 26-letnią kobietę - podejrzanych o tą zbrodnię - podała KPP w Raciborzu. 

Z policyjnych ustaleń wynika, że chwilę przed zdarzeniem razem pili oni alkohol. 

Między kobietami doszło do awantury, podczas której 26-latka rzuciła się na pokrzywdzoną, zaczęła ją szarpać i kopać po całym ciele. Jeden z zatrzymanych mężczyzn miał również zaatakować 46-latkę i z uwagi na jej stan, wykorzystać ją seksualnie. Po całym zdarzeniu zabrali jej pieniądze z portfela i poszli dalej pić. Sprawcy w chwili zatrzymania mieli w swoim organizmie po ponad 2 promile alkoholu - relacjonuje policja. 

Zebrany materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie kobiecie i 37-latkowi zarzutu zabójstwa. Dodatkowo mężczyzna usłyszał zarzut seksualnego wykorzystania bezradności innej osoby. Drugi z mężczyzn, po policyjnych czynnościach, został zwolniony.

Na wniosek prokuratury, sąd aresztował kobietę i mężczyznę na 3 miesiące. Za te przestępstwa grozi im kara nawet dożywotniego więzienia.

Zabojstwo raciborz

powiązane artykuły:

Zwloki w jastrzebiu zdroju
Lokalne 30 kwietnia 2024

W jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju ujawniono zwłoki 78-letniej kobiety. Wstępne usta

Policja p
Lokalne 22 kwietnia 2024

Policjanci z Komisariatu w Blachowni wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego c

Zabójstwo powiat bierunsko ledzinski
Wiadomości 11 maja 2024

Współpraca policjantów z komendy wojewódzkiej w Katowicach i mundurowych z Bierunia dopro

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.3µg/m3 PM2.5: 3.9µg/m3