Mistrzostwa Świata w siatkówce. Spodek należy do kibiców [ZDJĘCIA]

IMG 20220828 185231

Redakcja

29 sierpnia, 2022

Polacy idą na razie jak burze na Mistrzostwach Świata. Trudno się dziwić. Mają wsparcie tysięcy polskich fanów piłki siatkowej, którzy niosą siatkarzy swoim dopingiem.

Polscy kibice udowadniają znów, że są najlepszymi kibicami na świecie. I to nie tylko w siatkówce, ale właśnie teraz trwa święto piłki siatkowej w katowickim Spodku. Polacy fantastycznie radzą sobie grupie C Mistrzostw Świata i zapewnili sobie awans do kolejnej rundy.

Spodek na meczach biało-czerwonych wypełniony jest po brzegi. Trybuny tworzą biało-czerwone morze, a hymn śpiewany acapella wywołuje dreszcze. Nic dziwnego, że reprezentacja Polski wygrała dwa pierwsze mecze 3:0. Teraz czekamy na ostatni grupowy pojedynek ze Stanami Zjednoczonymi. Jak będzie wynik? Tego nie wie nikt, ale możemy być pewni, że nasi kibice na pewno nie zawiodą.

Następnie siatkarze zagrają w fazie pucharowej w Arenie Gliwice. Tam też nie zabraknie Polaków na trybunach. Oby wsparcie kibiców pozwoliło naszym reprezentantom na bezproblemowe wygranie 1/16 i ćwierćfinałów, ponieważ faza medalowa wróci do Spodka czyli "Mekki" siatkówki w Polsce. 

IMG 9016

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 35.3µg/m3 PM2.5: 27.8µg/m3