Makabryczne odkrycie w Tarnowskich Górach. Na osiedlu Przyjaźń odnaleziono zwłoki

Redakcja

27 września, 2022

Pracownik przycinający krzewy za marketem na ul. Bałkańskiej w Tarnowskich Górach dokonał makabrycznego odkrycia. Wśród krzewów znajdowało się ciało w znacznym stanie rozkładu.

Do wstrząsającego odkrycia doszło w Tarnowskich Górach na osiedlu Przyjaźń. Na ulicy Bałkańskiej pracownik zatrudniony do uporządkowania krzewów za marketem spożywczym zauważył w nieuczęszczanym miejscu ludzkie zwłoki. 

- Wczoraj po godzinie 14.00 zostaliśmy powiadomieni przez pracownika, który wykonywał przycinki krzewów wokół marketu, że w miejscu jego pracy znajdują się ludzkie zwłoki. Policjanci na miejscu potwierdzili, że są to zwłoki mężczyzny w zaawansowanym stanie rozkładu. Na miejscu przybył prokurator, pod nadzorem którego wykonano oględziny, a ciało zabezpieczono do sekcji zwłok - informuje mł. asp. Jacek Mężyk z tarnogórskiej policji. 

Na tem moment nie wiadomo co mogło być przyczyną śmierci ani nie ustalono tożsamości mężczyzny. Wszystko to ma pomóc wyjaśnić sekcja zwłok. Wiadomo, że w maju zgłoszono zaginięcie mężczyzny w Tarnowskich Górach, jednak policja nie wiąże tych dwóch spraw. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 28.1µg/m3 PM2.5: 23.2µg/m3