Koleje Śląskie w e-podróżnik, czy wiesz jak korzystać z promocji?

e podroznik zakup biletów kolei śląskich

Redakcja

10 stycznia, 2023

Wystarczy jedna aplikacja mobilna i zapomnicie o kolejkach do kas, nerwach i napięciu przed odjazdem pociągu. Kto z Was będąc w środku kolejki nie zastanawiał się, czy zdąży przed odjazdem, czy pociąg już czeka na peronie? Wszyscy podróżujemy z komórką u boku. Dzwonimy, piszemy, oglądamy, jesteśmy na bieżąco, więc dlaczego nie skorzystać z okazji i… dodatkowo podróżować taniej i zaoszczędzić do 10% ceny biletu? Wyjaśniamy!

Gęstość linii kolejowych w województwie śląskim jest największa w Polsce i osiąga niemal dwukrotność równie „kolejowego” województwa dolnośląskiego. Oznacza to, że podróżując w granicach naszego województwa warto zastanowić się nad wyborem transportu kolejowego i zerknąć na linie komunikacyjne Kolei Śląskich. To aż 16 standardowych linii komunikacyjnych oraz 3 linie turystyczne, które zaprowadzą Was nie tylko w Beskid Śląski, ale nawet w Tatry!

Znaleźliście wybrane połączenie oraz kurs? Jeżeli nie chcecie długo czekać na dworcu kolejowym lub przystanku wystarczy wybrać zakup biletu mobilnego. Dzięki temu zaoszczędzicie sporo czasu i zawartości portfela. Wystarczy skorzystać z aplikacji e-podroznik, gdzie kupicie bilety na wybrany wcześniej kurs Kolejami Śląskimi. Na czym polega oferta? Od 11 grudnia bilety elektroniczne oraz te zakupione w biletomatach Kolei Śląskich są tańsze o prawie 10%! Oznacza to, że nie tylko kupić bilet możemy w dowolnej chwili, ale wybierając opcję łatwiejszą i prostszą możecie również zaoszczędzić.

Jest to także świetna informacja dla wszystkich, którzy spieszą się na pociąg i nie mają czasu zastanawiać się nad zakupem w biletomacie lub w kasie. Dotychczas można było jedynie zgłosić się do konduktora lub kierownika pociągu w celu zakupu biletu. Dziś wystarczy odpalić aplikację na naszej komórce i kupić bilet, dodatkowo oszczędzając. Brzmi jak jeden ze sposobów na ograniczenie codziennego stresu, dbanie o komfort podróży w modnym stylu „slow life”.

To jednak nie koniec. Skorzystanie z aplikacji mobilnej to także niezły sposób na swój prywatny, mały wkład w działania pro-ekologiczne, ponieważ bilet mobilny nie wymaga wydruku na papierze! Jak widać, podróż transportem kolejowym to nie tylko ograniczenie niskiej emisji.

Oszczędność, brak stresu i ekologia, brzmi jak świetny sposób na podróż!

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 26.4µg/m3 PM2.5: 21.7µg/m3