Kolej Linowa Szyndzielnia zaprasza na Dzień Kobiet

Kolej Szyndzielnia nr 4

Redakcja

7 marca 2024

Kolej Linowa Szyndzielnia zaprasza kobiety do zdobywania szczytów. Dla pań 8 marca oferuje 50-procentową zniżkę na bilety. A zapowiadany jest słoneczny, ciepły dzień – wprost idealny na wycieczkę w góry.

Dużymi krokami zbliża się ten dzień, w którym celebrowana jest siła, piękno i znaczenie każdej kobiety. Z tego powodu spółka ZIAD S.A., która jest właścicielem Kolei Linowej Szyndzielnia przygotowała dla pań specjalną ofertę. 8 marca bilety na Szyndzielnię dla wszystkich kobiet będą za pół ceny! 50-procentowa zniżka obowiązuje od ceny biletów normalnych. Wystarczy tylko podać hasło: Kolej na kobiety.


8 marca panie, może nie w szpilkach, ale w wygodnych butach, będą mogły bez większego wysiłku i na dodatek taniej wyjechać na Szyndzielnię i stamtąd podziwiać panoramę miasta. Na szczycie Szyndzielni stoi wieża widokowa, z której roztacza się wspaniała panorama. Można z niej podziwiać miasto, a także Beskid Śląski i Mały, Babią Górę, Pilsko i Tatry. 

W pobliżu górnej stacji kolejki do dyspozycji są liczne szlaki turystyczne zachęcające do wędrówek pieszych po Beskidzie Śląskim.

Kolej Linowa Szyndzielnia, kursuje codziennie w godzinach: w poniedziałki 10.00-17.30, od wtorku do niedzieli i w święta 9.00-17.30.

Hotel Szyndzielnia, który znajdujący się ok. 1.400 m od dolnej stacji Kolei Linowej Szyndzielnia, oferuje wszystkim paniom, które zdecydują się na nocleg w dniach 8-9 lub 9-10 marca – śniadanie gratis. Aby skorzystać z oferty, wystarczy podać hasło: Dzień Kobiet przy rezerwacji w recepcji. Na wszystkich gości hotelu czekać będą vouchery rabatowe -20 proc. na Kolej Linową Szyndzielnia, szczegóły w recepcji. Rezerwacje: recepcja@hotel-szyndzielnia.pl, tel. 33 8138201.

powiązane artykuły:

Apteczka na szlaku 1
Turystyka 3 lipca 2023

Kolejne apteczki w ramach inicjatywy "Apteczka na szlaku" pojawiły się w Beskidach. Jedna z nich

Konsekwencje zakupu samochodu bez oc
Lifestyle 4 marca 2024

Zakup samochodu to ważna decyzja, która wiąże się z wieloma aspektami, w tym z ubezpiecze

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.8µg/m3 PM2.5: 6.9µg/m3