Kłubuccy policjanci odnaleźli poszukiwaną kobietę. Leżała nieprzytomna i wychłodzona w polu

47 690032 g

Redakcja

13 stycznia, 2022

W nocy z niedzieli na poniedziałek kłobuccy mundurowi z patrolówki interweniowali w gminie Popów w związku z zaginięciem 47-latki. Pomoc przyszła na czas. Stróże prawa odnaleźli ją w stanie skrajnego wychłodzenia, leżącą na polu około kilometra od domu.

W nocy 10 stycznia oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał informację dotyczącą zaginięcia 47-letniej mieszkanki gminy Popów. Na miejsce, kilkanaście minut przed północą, skierowani zostali mundurowi z ogniwa patrolowo – interwencyjnego.

Okazało się, że kobieta wyszła po południu z domu, znajdując się prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

Interweniujący policjanci znali zaginioną kobietę, dlatego po zebraniu najważniejszych informacji od jej rodziny, od razu zaczęli sprawdzać miejsca, w których mogła przebywać. Mundurowi potwierdzili, że 47-latka była wcześniej w kilku miejscach, gdzie piła alkohol. Policjanci zaczęli podejrzewać, że kobieta mogła gdzieś zasłabnąć i znajduje się w stanie zagrażającym jej życiu, gdyż tej nocy temperatura spadła kilka stopni poniżej zera. Stróże prawa zaczęli sprawdzać okoliczne pola i drogi.

Przed godziną 1.00 odnaleźli 47-latkę, która bez butów leżała nieprzytomna i wychłodzona na jednym z pól, oddalonego o kilometr od jej domu.

Stróże prawa położyli kobietę w radiowozie i przykryli kocem ratunkowym. Na miejsce przyjechał powiadomiony o wszystkim zespół karetki pogotowia, któremu przekazano 47-latkę. 

 

Źródło: KPP w Kłobucku

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

9 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.6µg/m3 PM2.5: 6.3µg/m3