Katowice: kolejny pedofil zatrzymany

49 618517

Redakcja

18 czerwca 2020

Katowiccy policjanci zatrzymali podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą małoletnią. Mężczyzna myśląc, że umówił się z 13-latką, tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą.

Katowiccy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia.

Do zatrzymania doszło w katowickiej dzielnicy Nikiszowiec, gdzie mężczyzna umówił się na spotkanie z 13-letnią dziewczynką.  Mężczyzna za pośrednictwem komunikatora internetowego namawiał ją do poddania się innym czynnościom seksualnym. Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. Dzięki czujności mieszkańca Wrocławia, który poinformował o sytuacji katowickich policjantów, stróże prawa zatrzymali mężczyznę w chwili przyjazdu na umówione spotkanie. Następnie został on osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania katowicka prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe w kwocie 5 tys. złotych. Czynności w tej sprawie trwają.

foto: KMP Katowice

49 618516

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.1µg/m3 PM2.5: 4.6µg/m3