Kamil Bednarek gwiazdą festiwalu w Zabrzu

Bednarek

Redakcja

11 sierpnia, 2022

Przed nami trzecia odsłona Zabrze Summer Festival 2022. Po koncertach Zenona Martyniuka oraz Michała Wiśniewskiego, w najbliższą sobotę (tj. 13 sierpnia) parking przy CH Platan opanują fani m.in. Kamila Bednarka. Organizatorem festiwalu jest Imprezowy Kartel.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 17:30 od występów lokalnych artystów. Na godzinę 19:30 zaplanowano koncert Tribbsa, który zyskał popularność m.in. dzięki coverowi przeboju Krzysztofa Krawczyka – „Ostatni raz zatańczysz ze mną".

Gwiazdą wieczoru trzeciego koncertu w ramach Zabrze Summer Festival 2022 roku będzie Kamil Bednarek. Kariera wokalisty rozpoczęła się na dobre od występów w trzeciej edycji programu TVN – „Mam Talent!" w 2010 roku. Kilka miesięcy po emisji finałowego odcinka, wraz z zespołem Star Guard Muffin, wydał debiutancki album studyjny pt. „Szanuj", który zyskał multiplatynowy status. Dwa lata później wydał pierwszy solowy album pt. „Jestem...". Kolejne ukazywały się w 2015, 2017 oraz 2021 roku. Podczas koncertu na parkingu przy CH Platan z pewnością fani usłyszą największe hity artysty. Koncert Kamila Bednarka rozpocznie się o godzinie 20:30.

– Pierwsze dwa koncerty organizowane w ramach Zabrze Summer Festival 2022 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i to nie tylko ze strony mieszkańców Zabrza i okolic. Do naszego miasta na koncerty przyjeżdżali fani z różnych regionów Polski. Koncert Kamila Bednarka z pewnością spotka się z równie wielkim zainteresowaniem – mówi Ewelina NowakOlszowiec, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

I dodaje:

– Podczas wydarzenia na parkingu naszego centrum funkcjonować będzie także strefa gastronomiczna, a dla najmłodszych uczestników Zabrze Summer Festival uruchomione zostanie wesołe miasteczko Magicland.

Imprezę ponownie poprowadzi Inga Papkala, a czas między kolejnymi występami umilać będą Dj Chojrak oraz Dj Max Kolonkov.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 25.6µg/m3 PM2.5: 21.4µg/m3