Wislanski Kabareton2

Redakcja

12 lipca 2022

Wiślańska Organizacja Turystyczna zaprasza na wieczór pełen komedii i humoru, który odbędzie się w sobotę 16 lipca od godziny 18:00 na scenie Amfiteatru im. Stanisława Hadyny w parku Kopczyńskiego w Wiśle.

Już  w najbliższą sobotę będziemy zarażać śmiechem! Wszystkich lubiących dobry humor zapraszamy na wakacyjny Wiślański Kabareton. Bawić nas będzie Formacja Chatelet oraz Duet Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć, czyli członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Na wszystkich, którzy przyjmą zaproszenie do wiślańskiego amfiteatru czeka dobra zabawa i duża dawka humoru w najlepszym wykonaniu znanych formacji kabaretowych”

mówi Karolina Wantulok, prezes Wiślańskiej Organizacji Turystycznej.

Publiczność rozbawi Formacja Chatelet, czyli krakowski kabaret występujący w trzyosobowym składzie: Adam Małczyk, Karol Wolski oraz Barbara Tomkowiak. Jak mówią sami o sobie są niepoprawnymi optymistami i wiecznymi buntownikami, którzy ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Kochają być na scenie, a najwięcej przyjemności sprawia im dawanie innym przyjemności.

Na wiślańskiej scenie pojawi się również duet, którego nie trzeba przedstawiać, ponieważ tworzą go artyści popularnego Kabaretu Moralnego Niepokoju, czyli Mikołaj Cieślak oraz Rafał Zbieć. Wystąpią oni z repertuarem znanych i lubianych skeczów Kabaretu Moralnego Niepokoju, które zostały specjalnie zaadaptowane dla tego żywiołowego duetu przez Roberta Górskiego. 

Wiślański kabareton poprowadzi Mateusz Świstak, autor projektu Baśnie na Warsztacie, promującego współczesną wersję Sztuki Opowiadania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wstęp wolny!

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

23 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.3µg/m3 PM2.5: 2.1µg/m3